تبلیغات

معرفی پایگاه اطلاع رسانی آسمان پارس - Parssky.com

وب گاه آسمان پارس ParsSky.com نیمه اول سال 1380 با همکاری تعدادی از علاقمندان به آسمان شب تاسیس و در 20 مرداد ماه همان سال رسما فعالیت خود را آغاز نمود که تا کنون بی وقفه ادامه داشته است. آسمان پارس زمانی راه اندازی شد که در وب فارسی هنوز امکان استفاده زیاد از خط فارسی وجود نداشت آن زمان حتی بسیاری از مراکز دولتی صنعتی تجاری و خبری سایتی نداشتند و سرمایه گذاری روی یک فعالیت علمی آن هم نجوم که برای مردم شناخته شده نبود کاری بسیار سخت و دشوار بود. روش و ایده هایی که این سایت بنا نهاد هم اینک باعث راه اندازی بسیاری از سایت ها و فعالیت های نجوم در ایران شده است. اولین نمایش های زنده وقایع آسمان نظیر کسوف خسوف و گذر سیارات داخلی از مقابل خورشید با هزاران بازدید از نقاط مختلف جهان هم چنین راه اندازی اولین و بزرگترین انجمن های مجازی گفتگو از ایده های برتر آن طی سالیان گذشته است. وب گاه آسمان پارس پس ازچند بار به روز شدن طی سالیان گذشته در 20 مرداد ماه 1390 به مناسبت ده سال فعالیت دوباره نو شده است. استفاده از فن آوری های جدید در وب 2 و به کارگیری صدا , تصویر و فیلم در خبر رسانی راه اندازی شبکه تلویزیونی نجوم در کنار بخش رادیو نجوم و بخشی ویژه برای آموزش به صورت آنلاین با استفاده از همین فن آوری ها , بخش دریافت فایل های کاربردی نظیر فیلم نرم افزار ها و کتاب های به روز الکترونیک , فعال شدن بخش انگلیسی و انجمن های سایت تحولاتی است که در این سایت به انجام رسیده است.آسمان پارس برترین سایت از نظر سازمان فضایی ایران در اولین دوره جشنواره وب سایت های نجومی و فضایی شناخته شده است. این سایت هم اینک نزدیک به 30 هزار مشترک دارد و روزانه هزاران نفر از آن بازدیدمیکنند.
  سیاست کاری سایت
 مجموعه Parssky.com در برخی مسائل طبق سیاست های کاری خود عمل کرده و خط مشی مشخصی را دنبال میکند. تمامی اطلاعات منتشر شده از این درگاه اینترنتی بر مبنای شفافیت و صداقت خواهد بود. این سایت متعلق به هیچ گروهی و تحت نظارت هیچ ارگان دولتی خصوصی یا NGO نیست و سعی میکند تا خبر رسانی را مستقل دنبال کند.
 اخبار و مطالب :
 • در همه بخشهای خبری سعی داریم تا اطلاع رسانی به روز - شفاف - دقیق و به دور از حاشیه داشته باشیم و امیدواریم با اندوختن تجربیات بیشتر و استفاده از نظرات همه دوستان اشتباهات به حداقل خود برسد.
 • سعی میکنیم تا در ترجمه و ویرایش اخبار از منابع خارجی حداقل تغییرات در اصل خبر به وجود آید.
 • در گزارش و درج خبر های داخلی متاسفانه رسم بر این شده است که اکثر خبر ها بیشتر جنبه تبلیغی اشته باشند. سعی ما بر این است تا در همه خبر های خود مواردی را که به تبلیغ علیه یا برای گروه یا مرکزی خاص منتهی شود را منتشر نکنیم.

ارسال خبر - مقاله و عکس به سایت

برای ارسال خبر و یا هر مطلبی به سایت لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید :
 
اخبار ترجمه از منابع معتبر
 • ترجمه های روان و ویرایش شده که نزدیک به متن اصلی باشند پذیرفته و در سایت قرار خواهند گرفت
 • آدرس اینترنتی خبر و عکس خبر را نیز همراه با متن ارسال کنید.
 • از ارسال عکس های حجیم همراه خبر خودداری کنید.
 • متن خبر را تایپ شده در نرم افزار Word با فونت Tahoma و سایز 10 ارسال کنید.
 • منبع دقیق خبر - نام نویسنده و مشخصاتی که مایلید از شما در خبر درج شود را نیز ارسال نمایید.
 • اگر از منابع داخلی فارسی برای تکمیل خبر استفاده کرده اید حتما ذکر کنید و میزان آن را مشخص نمایید.
 • سایت در ویرایش اخبار اختیار کامل خواهد داشت و در صورتی که از میزان خاصی بیشتر شود به نویسنده خبر میزان ویرایش اطلاع داده خواهد شد تا با تایید نویسنده خبر منتشر شود.

اخبار داخلی ایران

 • اخبار مربوط به وقایع داخل ایران نیز باید طبق موارد ذکر شده بالا ارسال شود.
 • اخباری که با هدف تبلیغات برای اشخاص - مراکز و گروه خاص یا علیه آنها باشد در سایت استفاده نخواهد شد.
 • به صلاحدید مدیر خبر های داخلی اخبار ویرایش محتوایی و بر مبنای استاندارد این پایگاه منتشر خواهد شد.
 • اخبار سمینار ها - جلسات - گردهمایی های و ... که شامل گذر زمان میشوند لازم است تا 48 ساعت پیش از تاریخ برگزاری به سایت ارسال شود.
 • گزارش های برگزاری جلسات - همایش - گردهمایی و ... نیز تا 24 ساعت پس از درج به سایت ارسال شود و نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشد.
 • معترضان به اخبار داخلی برای خبری خاص باید متن شکایت خود را رسما و کتبا همراه با درج عنوان - شماره خبر و تاریخ درج خبر برای درج در سایت و یا حذف خبری خاص ارسال و دلایل کافی برای این اعتراض داشته باشند.
  آسمان پارس برترین وب سایت نجومی و فضایی در نخستین دور جشنواره وب سایت ها و وبلاگ های نجومی و فضایی . سازمان فضایی ایران

ارسال مقاله به سایت

 • در صورت استفاده ازمنابع اینترنتی لطفا آدرس اینترنتی مقاله و عکس های آن را نیز همراه با متن ارسال کنید.
 • از ارسال عکس های حجیم همراه مقاله خودداری کنید.
 • متن مقاله را تایپ شده در نرم افزار Word با فونت Tahoma و سایز 10 ارسال کنید.
 • منبع یا منابع دقیق مقاله - نام نویسنده و مشخصاتی که مایلید از شما در مقاله درج شود را نیز ارسال نمایید.
 • اگر از منابع داخلی فارسی برای تکمیل مقاله استفاده کرده اید حتما ذکر کنید و میزان آن را مشخص نمایید.
 • سایت در ویرایش مقاله اختیار کامل خواهد داشت و در صورتی که از میزان خاصی بیشتر شود به نویسنده مقاله میزان ویرایش اطلاع داده خواهد شد تا با تایید نویسنده خبر منتشر شود.
مقالات و اخبار خود را به این ادرس ایمیل ارسال و اگر تا 48 ساعت پاسخ شما داده نشد . میتوانید فرم تماس سایت را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.در صورت تداوم همکاری در این زمینه با سایت دسترسی برای درج مستقیم اخبار و مقالات به ارسال کننده خبر یا مقاله داده خواهد شد.
 
ياري
 
پایگاه اطلاع رسانیParsSky.com از معدود سایت های علمی است که بدون پشتوانه مالی از طرف مراکز دولتی و یا موسسات غیر انتفاعی اداره میشود. تمامی هزینه های فنی , تولید مطلب و به روز رسانی این پایگاه توسط موسسه آسمان پارس تامین میشود.در صورت تمایل به کمک مالی به این پایگاه لطفا به بخش تماس مراجعه و با مسولان سایت تماس بگیرید.
 
شماره تلفن تماس   09135528133 

 

 سیستم پیام رسان   30007589999999

 

      پست الکترونیک Parssky (@) gmail.com


 

 

 

@parssky_com

http://www.telegram.me/@parssky_com

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید