تبلیغات
 
دنباله‌دار 2013 که ماه را بی‌فروغ خواهد کرد 1391/10/09

ستاره‌شناسان در سراسر جهان بطور مشتاقانه‌ای در حال پیگیری ورود یک دنباله‌دار در سال آینده به فضای نزدیک زمین هستند که حتی ماه نیز در برابر نور آن بی‌فروغ خواهد بود.

اُزُن در گانیمد 1388/07/04

احتمالاً ازن موجود در گانیمد بر اثر برخورد ذرات باردار پرانرژی به یخهای سطح آن به وجود آمده است. این ذرات در میدان مغناطیسی قوی مشتری گرفتار شده اند.

و این بار حیات ، شاید در انسلادوس! 1388/04/07

برای اولین بار دانشمندانی که روی ماموریت کاسینی کار می کردند،در دانه های یخ موجود در خارجی ترین حلقه زحل ، نمک سدیم یافتند.وجود یخهای نمکی نشان می دهد که قمر زحل ، انسلادوس که وظیفه پر کردن حلقه بیرونی زحل را توسط مواد فورانهایش دارد میتواند منبع

زمین، گهواره ای برای ما 1385/12/08

زمین سیاره ایست کوچک در بیکران فضا و یکی از نه سیاره ای که در عرصه فضا به دور خورشید درحال گردش می باشند. خورشید یکی از بیلیونها ستاره ایست که کهکشان راه شیری را شکل می دهند و کهکشان راه شیری یکی از 100 بیلیون کهکشانیست که جهان را تشکیل داده اند.

سوالات آزمون سراسري نجوم و پاسخ سوالات 1387/02/21

متن سوالات سومين آزمون سراسري نجوم همراه با پاسخ سوالات

آب شیرین بر روی مریخ دیده شد ! 1385/07/26

آخرین یافته های مدارگرد مارس اکسپرس مبنی بر وجود آب مایع بر روی مریخ در گذشته است.در تصویر مدارگرد سریع السیر مریخ رسوبات آب مایع که در گذشته بر روی سیاره سرخ جاری بوده اند به وضوح دیده می شود.

یخهای گرینلند با سرعت زیادی در حال ذوب شدن هستند 1385/05/20

یافته های فضاپیمای Grace ذوب شدن یخهای گرینلند با سرعتی معادل 5 برابر بیش از سالهای قبل را نشان می دهد

سیاره سرخ 1383/03/08

 آغاز عصر نوین اکتشافات فضایی در سیاره سرخ.

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید