تبلیغات
برنامه تلویزیونی ویژه سفر انوشه انصاری
ارسال در: 1385/06/21-00:00
با نزدیک شدن به زمان سفر اولین ایرانی به فضا خانم انوشه انصاری برنامه تلویزیونی آسمان شب ویژه برنامه و ارتباط تلفنی با خانم انصاری تدارک دیده است که پس از اخبار ساعت 23 شبکه 4 سیما پخش خواهد شد.
 برنامه تلویزونی آسمان شب ویژه برنامه ای را تدارک دیده و در این برنامه مصاحبه ای تلفنی با اولین ایرانی راهی فضا انجام داده  که روز 4 شنبه 22 شهریور ماه 1385 از شبکه چهارم سیما  و پس از اخبار انگلیسی ساعت 23 این شبکه پخش خواهد شد. از همه علاقمندان به پیگیری موضوع سفر انوشه انصاری دعوت میکنیم تا این برنامه جالب را مشاهده نمایند.
 سمینار ماهنامه نجوم درباره سفر نخستین فضانورد ایرانی
ماهنامه نجوم در ادامه سمینارهای عمومی خود،در روز پنج شنبه 30 شهریور(4 روز پس از آغاز سفر انوشه انصاری)، سمینار عمومی با موضوع سفر نخستین فضانورد ایرانی در فرهنگسرای هنر (ارسباران) تهران برگزار می کند.
انوشه انصاری روز ۲۷ شهریور سفر تاریخی خود به ایستگاه فضايی بين المللی را آغاز خواهد کرد تا ضمن کسب عنوان نخستین بانوی فضاگرد جهان به نخستین ایرانی بدل شود که قدم به فراسوی مدار زمین نهاده است.ماهنامه نجوم با توجه به اهمیت این سفر تاریخی،سمینار شهریور ماه خود را به این موضوع مهم اختصاص داده است.در این مراسم که از ساعت ۱۴ تا ۱۷ برگزار خواهد شد، علاوه بر مرور داستان زندگی در فضا، پرتابه های فضایی و بررسی سایوزها آخرین اطلاعات و اخبار سفر انوشه انصاری در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و آخرین تصاویر و فیلم های دریافتی نمایش داده خواهد شد.

     سخنرانان این برنامه:

         • بابک امین تفرشی   (سردبیر ماهنامه نجوم و روزنامه نگار علمی)

         • شهرام یزدان پناه   (پژوهشگر هوا فضا، مدیر سایت دانش فضایی<www.spacescience.ir >و عضو پژوهشکده هوا فضا)

         • پوریا ناظمی   (دبیر گروه دانش روزنامه جام جم)


          مکان:  تهران ، پل سید خندان ، خیابان ارسباران ، فرهنگسرای هنر(ارسباران)

 
 
آخرین اخبار: در بخش ویژه http://www.parssky.com/news/ansari
 

انوشه انصاری وارد قزاقستان شد   (جمعه 17 شهريور 1385)

انوشه انصاری و دو فضانورد دیگر روز سه شنبه این هفته وارد پايگاه فضايي روسيه در بايكونور قزاقستان شدند تا شمارش معكوس براي پرواز آنها به سوي ايستگاه فضايي آغاز شود. اینک 9 روز به سفر آنها باقی مانده است.

انوشه انصاری وارد قزاقستان شد
درج  خبر در تاریخ  :جمعه 17 شهريور 1385
 منبع خبر :Jame Jam & Isa

همسفر ژاپنی انوشه انصاری از سفر با او باز می ماند؟   (دوشنبه 30 مرداد 1385)

گروهی از پزشکان روسی اعلام کردند : همسفر انوشه انصاری به خاطر وجود مشکلات پزشکی به طور حتم از سفر با او به ایستگاه فضایی باز می ماند.

همسفر ژاپنی انوشه انصاری از سفر با او باز می ماند؟
درج  خبر در تاریخ  :دوشنبه 30 مرداد 1385
 منبع خبر :Space.com

ابهام در پرواز نخستین فضانورد ایرانی   (شنبه 21 مرداد 1385)

اولین فضانورد ایرانی درحالی تمرین‌های آماده‌سازی را پشت‌سر می‌گذارد که مقامات رسمی آژانس فضایی روسیه از پرواز او اظهار بی‌خبری می‌کنند

ابهام در پرواز نخستین فضانورد ایرانی
درج  خبر در تاریخ  :شنبه 21 مرداد 1385
 منبع خبر :خبرگزاری نووستی روسیه

صفحه ویژه این سفر در سایت دانش فضایی

سایت انوشه انصاری آخرین تصاویر این سفر

 
منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید