تبلیغات
مسابقه تقویم نویسی تاریخ فضائی
ارسال در: 1385/07/21-00:00
روابط عمومی سازمان فضائی ایران در نظر دارد به مناسبت هفته فضا مسابقه گرداوری تقویم تاریخ فضائی را برگزار کند.
 
 
 
 
 
 

روابط عمومي سازمان فضايي ايران در نظر دارد به مناسبت هفته جهاني فضا(15 تا 21 آبان ماه) و براي ترويج فرهنگ فضا و افزايش روحيه تحقيق و پژوهش در سطح جامعه مسابقه تهيه و گردآوري تقويم تاريخ فضايي را برگزار نمايد.

نكات مهم:


- اين تقويم بايد شامل تاريخ تولد و درگذشت بزرگان نجوم و فناروي فضايي، اكتشافات نجومي و وقايع مهم در روند توسعه فناوري فضايي در سطح جهان باشد.
- تقويم بايد به صورت تايپ شده باشد و در آن علاوه بر ذكر تاريخ دقيق شامل روز، ماه و سال بايد شرح مختصري از واقعه نيز ذكر شود.
-
ذكر فهرست مراجع مورد استفاده الزامي است.
-
جهت استفاده علاقمندان منابع متعدد در اين زمينه و همچنين الگوي كلي تهيه اين تقويم در پايگاه اطلاع رساني سازمان فضايي ايران (www.isa.ir) معرفي شده است.

نفرات برتر جوايز ارزنده اي را در هفته جهاني فضا دريافت خواهند كرد.

ارسال آثار :


علاقمندان مي توانند آثار خود به صورت الكترونيكي و يا مكتوب(چاپ شده) را حداكثر تا روز دوشنبه مورخ 08/08/85 به نشاني زير ارسال نمايند:
آدرس پستي: تهران، خيابان سعادت آباد، خيابان چهاردهم، پلاك 22، روابط عمومي سازمان فضايي ايران
تلفن: 22364002 فكس: 22093431
پست الكترونيكي public@isa.ir :

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید