تبلیغات
راه اندازي SkyTik - درگاه خبري نجوم - فضا و فيزيك
ارسال در: 1385/12/22-00:00
پايگاه اطلاع رساني SkyTik.com سايت جديدي است براي انتشار خبر هاي خروجي از سايت ها و خبرگزاري ها با موضوع نجوم - فضا و فيزيك.

با مراجعه روزانه به  سايت (SkyTik.com) ميتوانيد تمامي خبر هاي منتشر شده از همه خبرگزاري ها و سايت هاي خبري وبلاگ ها و ... را در اين سايت مشاهده كنيد.
 

 اسکای تیک يك درگاه و سایت اطلاع رسانی است كه هدفش جمع آوري اطلاعات - اخبار و مطالب علمي  از رسانه ها و خبرگزاري هاي مختلف , وبلاگ ها و سايت هاي شخصي در زمينه ستاره شناسي - علوم فضا و فيزيك ميباشد. این اخبار و اطلاعات به صورت تیتر های خبری است که مستقیما به سایت منبع خبر متصل میشود.

راه اندازي اين سايت با توجه به تعدد وب سايت ها  -و حجم بالاي اخبار و اطلاعات با موضوع نجوم فيزيك و فضا, منتشر شده در فضاي اينترنت است. اين سايت به شما كمك ميكند تا تيتر و خلاصه اي از تمام اين اخبار را يك چا ببينيد.

منابع خبری اين سايت خبر گزاری های معتبر که نسخه اینترنتی دارند. همچنین سایت های اطلاع رسانی معتبر و مرتبط با موضوع نجوم - فضا و فيزيك و سایت های معروف و شناخته شده شخصی فعالان این عرصه و وبلاگ ها میباشد.

خبر های این پايگاه به صورت دستی و یا خودکار از اینترنت جمع آوری و منتشر میشود.علاوه بر مراجعه به اين سايت ميتوانيد با اشتراک در بخش    آن  آخرین خبر ها را در خبر خوان های مورد علاقه خود و يا در مسنجر به صورت لحظه ای مشاهده کنید.در اينده اي نزديك سيستم اطلاع رساني بر مبناي SMS نيز بر امكانات اطلاع رساني اين سايت افزوده خواهد شد.

 در صورتي كه سايت يا وبلاگ شما به روز بوده و در صورتي كه اطلاعات جديد در آن قرار ميگيرد كه كپي برداري از هيچ سايت فارسي ديگري نيست و در صورت تمايل ميتوانيد نام سايت و يا وبلاگ خود را براي درج خبرها و مطالب آن در اسكاي تيك به آدرس ايميل سايت ارسال نماييد. Info (at) SkyTik dot com .اين سايت دوره آزمايشي خود را طي ميكند و به زودي نسخه اصلي همراه با نسخه انگليسي در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید