تبلیغات
سخنراني مرداد ماهنامه نجوم پيدايش منظومه شمسي و زمين
ارسال در: 1386/05/03-00:00
مجموعه سخنرانی های علمی – آموزشی درباره حیات در ماورای زمین با همکاری ماهنامه نجوم و فرهنگسرای ابن سینا چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۶ دومين برنامه خود را با موضوع پيدايش منظومه شمسي و زمين ادامه مي‌دهد.

در این مجموعه سمينار با حضور کارشناسان شناخته شده نجوم به موضوعات جذاب و پر مخاطبی مانند حیات برون زمینی ، ماهیت بشقابهای پرنده و نظر علم در این باره ، دشواری های زندگی در فضا و آینده حیات در زمین و منظومه شمسی پرداخته می‌شود . در دومين سمینار از مجموعه جستجوي حيات، بابک امین تفرشی ، سردبیر ماهنامه نجوم، به مفهوم حيات از نگاه بشر، چگونگي پيدايش منظومه‌شمسي و پيدايش زمين، و همچنين شکل‌گيري نخستين گونه‌ها‌ و تحولات زمين و حيات نوپاي آن در آن دوران اوليه مي‌پردازد.

این برنامه ساعت ۱۸ تا ۲۰ روز چهارشنبه ۳ مرداد به نشانی شهرک غرب ، انتهای ایران زمین شمالی ، فرهنگسرای ابن سینا برگزار میشود . همچنین در صورت شرايط آب‌و هوايي مناسب پس از سخنراني برنامه کوتاه رصد ماه و اجرام آسمانی با تلسکوپ و با حضور منجمان آماتور برگزار می شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید