تبلیغات
گوگل اسکای آمد
ارسال در: 1386/06/02-00:00
گوگل سرویس جدید خود را با نام آسمان در  Google Earth برای منجمان ارائه کرد. به نظر می رسد که استفاده از این سرویس برای کاربران ایرانی تحریم شده است ؟!
 
  

این اولین بار نیست که گوگل توجه خود را به فضا معطوف کرده است. ارائه سرویس هایی که جزیی ترین نقشه ها را از زمین، مریخ و ماه ارائه می دهند، نشانگر این توجه است. گوگل از روز چهارشنبه، سرویس جدید خود را با عنوان " آسمان در گوگل ارس " و با هدف جستجوی فضا توسط کاربران خود، راه اندازی کرد. گوگل اسکای در حقیقت سرویسی جدید است که به کاربرانی که از نرم افزار " گوگل ارس " استفاده می کنند، امکان جستجو در منظومه شمسی و اعماق فضا را می دهد. سرویس جدید گوگل می تواند به آرشیو بیش از یک میلیون تصویر فضایی، منابع دانشگاهی و علمی مثل تلسکوپ فضایی هابل و رصدخانه مونت پالومار در کالیفرنیا دسترسی یابد. دسترسی شما به تصاویر نرم افزار بسیار آسان است. برای مثال شما می توانید بر روی سحابی جبار کلیک کنید و تصویر هابل را از این سحابی مشاهده کنید. حدود 100 میلیون ستاره و 200 میلیون کهکشان قابل رویت، انتظار شما را می کشد ! یکی از مزایای این سرویس این است که تصاویری که در آن به کار رفته اند از کیفیت خوبی برخوردار هستند و شما می توانید با چند کلیک ساده از آنها در وب، استفاده کنید. ایده این سرویس برپایه گوگل ارس است، با این تفاوت که در گوگل ارس، کاربر تصاویر ماهواره ای زمین و در گوگل اسکای، تصاویر اجرام در فضا را مشاهده می کند. برای استفاده از این سرویس، رایانه شما باید دارای جدیدترین نسخه نرم افزار گوگل ارس (نسخه 4.2) باشد. برای دریافت نرم افزار از طریق سایت آسمان پارس اینجا و دریافت از سایت گوگل اینجا را کلیک کنید. منتظر مقاله پارس اسکای درباره آشنایی و نحوه استفاده از این سرویس در بخش نرم افزار طی روزهای آینده باشید.                                          

                                                    

 

منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید