تبلیغات
جستجوی حیات در فرهنگسرای ابن‌سینا
ارسال در: 1386/10/20-00:00
سخنرانی های علمی – آموزشی ماهنامه نجوم درباره حیات در ماورای زمین از پنجشنبه ۲۰ دي ۸۶ در فرهنگسرای ابن سینا با موضوع حيات و برخوردهاي فضايي ادامه مي‌يابد.

در این مجموعه برنامه‌ها با حضور کارشناسان شناخته شده نجوم به موضوعات جذاب و پر مخاطبی مانند حیات برون زمینی، ماهیت بشقابهای پرنده و نظر علم در این باره، دشواری‌های زندگی در فضا و آینده حیات در زمین و منظومه شمسی پرداخته می‌شود. در سه سمينار نخست از اين مجموعه که با استقبال عمومي علاقه‌مندان به نجوم همراه بود به اين موضوعات پرداخته شد: جايگاه زمين و امکان سنجي عمومي حيات در منظومه شمسي، پيدايش زمين و منظومه شمسي، معني علمي حيات و پيدايش و تحول حيات در زمين. در چهارمين سمینار از این مجموعه، بابک امین تفرشی، موضوع برخوردهاي هولناک فضايي و اثر آنها بر انقراض‌هاي بزرگ حيات در تاريخ زمين را مرور مي کند.

این برنامه ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز پنجشنبه ۲۰ دي به نشانی شهرک غرب ، انتهای ایران زمین شمالی ، فرهنگسرای ابن سینا برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.
منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید