تبلیغات
سومین دوره‌ي کارگاه فناوری فضا
ارسال در: 1387/04/05-00:00
گروه فضانوردان جوان برای سومین سال پیاپی اقدام به برگزاری کارگاه فناوری فضایی برای علاقه‌مندان در مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان می‌کند.

کارگاه فناوری فضایی عنوان برنامه‌ای است که گروه فضانوردان جوان از تابستان 1385 جهت آشناکردن علاقمندان به علوم فضایی با مباحث پایه در زمینه‌ي دانش کیهان‌نوردی برگزار می‌کند. همچنین برگزیدگان هر دوره نیز که از طریق آزمون کتبی گزینش می‌شوند، می‌توانند به عضویت گروه درآیند.
سومین دوره‌ی این کارگاه از تاریخ 31 تیر الی 28 مرداد 1387 روزهای دوشنبه از ساعت 8 تا 12 در مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به علوم فضایی طی این جلسات با نحوه‌ی سفرهای فضایی سرنشین‌دار و بی‌سرنشین، ساختار فضاپیماها، ماهواره‌ها، ایستگاه‌های فضایی، راکت‌های حامل ماهواره‌ها و چگونگی زندگی انسان در فضا آشنا می‌شوند.
متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به مرکز آموزش نجوم ادیب واقع در اصفهان ـ خیابان سعادت‌آباد ـ جنب ورزشگاه امین مراجعه کنند.
هزینه‌ی شرکت در این دوره 5000 تومان می‌باشد.
اولین دوره‌ی این کارگاه در تابستان 85 با حضور جمعی از علاقمندان برگزار شد و در پایان 4 نفر به عضویت گروه درآمدند. سپس در تابستان 86 دومین دوره‌ي این کارگاه با حضور پرشور دانش‌پژوهان برگزار گردید که در پایان  8 نفر جهت عضویت در گروه برگزیده شدند.
در این دوره، 5 نفر از برگزیدگان به عضویت رسمی گروه در خواهند آمد و از حدود 10 نفر نیز  برای عضویت در تیم‌های تخصصی گروه دعوت به عمل خواهد آمد.
تلفن تماس: 6683535 (0311)

www.iranspacenews.com
منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید