تبلیغات
آسمان پارس 7 ساله شد
ارسال در: 1387/05/20-00:00
آسمان پارس وارد هشتمين سال فعاليتش شد.

مرداد ماه ورود به هشتمين سال راه اندازی آسمان پارس است. نیمه اول سال 1381 این سایت با همکاری تعدادی از علاقمندان به زيبايي هاي آسمان تاسیس و در 20 مرداد ماه آسمان پارس رسما فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون بی وقفه فعالیتش در امر اطلاع رسانی ادامه یافته است. مرجعیت خبری و علمی این سایت برای اکثر خبرگزاری ها و رسانه های داخلی و خارجی بدون حمایت همکاران - دوستداران نجوم و علاقمندان به آن میسر نمیشد.

 انجام نو آوری ها مختلف در امر خبر رسانی و ایجاد مکانی برای تبادل اطلاعات بین منجمان آماتور آن را به عنوان بزرگترین جمع مجازی علاقمندان به نجوم ایران مطرح ساخته است. در سالروز تاسیس پایگاه اطلاع رسانی نجوم Parssky از تمامی دوستانی که در این مدت یاریگر گردانندگان سایت بوده اند تشکر و قدر دانی میکنیم. بی شک اگر همراهی و همکاری همکاران سایت - اعضا و کاربران آن نبود نمیتوانستیم سیر تکامل و پیشرفت این پایگاه را ادامه دهیم.خداوند را شکر گزاریم که نیرو و توان این کار را برایمان فراهم کرد و امیدواریم همچنان الطاف بیکرانش شامل حالمان شود.
 
آسمان پارس
سايت هاي اطلاع رساني آسمان پارس در حال حاضر شامل سايت فارسي اسمان پارس www.Parssky.com سايت عربي آسمان پارس  www.Arabastronomy.com و سايت انگليسي www.parssky.net ميباشد.
همچنين چند وب سايت ديگر نظير www.Radionojum.com (فعال)و www.Astronomy.ir (پرتال ستاره شناسي و فضا در حال آماده سازي) و www.Parspix.com (سايت عكاسي در حال آماده سازي)نيز تحت حمايت اين پايگاه هستند.
 
وب سايت فعلي آسمان پارس كه در سال 1384 آخرين تغييرات را داشت با تغيير و تحول اساسي در محتوا و ظاهر پس از ازمايش هاي نهايي در روزهاي اينده براي استفاده علاقمندان آماده فعاليت خواهد شد.
قابل ذکر است پایگاه اطلاع رسانی آسمان پارس به همراه سایت های زیر مجموعه آن وابسته به موسسه آسمان و طبيعت پارس میباشند. از تمامی شما دعوت میکنیم تا نظرات - انتقادها و پیشنهاد های خود را برای پیشرفت بیشتر آن ارائه نمایید.
 
منبع :آسمان پارس
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید