تبلیغات
گزارش رويارويي با يوفوها رد شد
ارسال در: 1386/01/24-00:00
فرماندار سابق آریزونا پرونده رویارویی با اجسام ناشناس پرنده(UFO) را بست.

 

 

سیمینگتون ، فرماندار اسبق آریزونا

 

-توضیحات "سیمینگتون" درباره دیده شدن نور های افسانه ای در سال 1997

 

برای 6 سال که فرماندار آریزونا سمینگتون با مردمان آمریکایی و ساکنان کره زمین سر و کار داشت با چیز جدیدی رو برو شد،  او از تماس حاصل کردن با موجوداتی عجیب  که ساکنان زمین نبودند صحبت می کند.

این گفته کاملا هیجان انگیز بود. سیمینگتون می گوید: زمانی که من این ها را دیدم به طور مطلق دستگیرم شد که آن ها موجودات ناشناخته پرنده (UFO) هستند. من تا به حال در زندگی ام چیزی شبیه به این ندیدم.

این یک پدیده بود اما حالا یک ماده افسانه ای به شما می رود. فراخوانده نور های فونیکس. آنجا ویدئویی بود از آن نورهای پرنده مرموز در آرایش آسمان شب آریزونا و این گواهی شده بود به وسیله هزاران نفر.

آن واقعا آرام حرکت می کرد و من به آنجا رفتم و شوخی کنان به همسرم گفتم ما اجسام ناشناسی داریم که از جهان دیگری آمده اند.

شاهد دیگر توماس چاوز (Thomas Chavez) بود که وقتی آنها را دیده بود می گفت به طور یقین آن ها  هواپیما نیستند  ، ما هواپیما را به راحتی می توانیم تشخیص دهیم.

 

-به طور یقین UFO  ها

 

آن یک داستان متفاوت بود که سمینگتون زمان شاهد بودن ماجرا آن را شرح داد ، زمانی که خبر های جعلی  در کنفرانس ها از منابع نوری در خشان توسط Martin Costum   شرح داده شد و بیان شده که

این یک موضوع جدی را به افراد نشان میدهد سمینگتون در جلسه خبری خندید!.

سمینگتون می گوید که سعی میکرد همه را در آرام کند. می خواستم که این موضوع را به خنده و شوخی تبدیل کنم مه جلوی تشنج عمومی را بگیرم.

آنجا گزارش هایی بود از دیده شدن اجسام بیگانه در آسمان که اخیرا رخ داده بود ، مقداری از آن ها قابل تشریح بود و مقداری از آن ها نه.

در واشینگتون ، در پاییز توپ های آتشین در بالای آسمان بود. سازمان می گفت که این ها نورهای بازتاب شده خورشید در اثر برخورد با یک هوپیما بوده . در ژانویه در نواری روشن در وسط شرق روشن شد خارج از راکت های  روسیه که برای جنگ بودند . نیروی هوایی ادعا کرد که نورهای فونیکس مشهور شده چیزهایی جز تمرین های هواپیما های نظامی نیستند!.

این به حقیقتا مردکی نیست که سفینه های فضایی از جهان های دیگر هرگز با زمین ملاقات نداشته اند. ( گفته شده به وسیله جیمز مک گاها James McGaha  منجم و بازنشسته خلبانی نیروی هوایی آمریکا)

 

اما سمینگتون طور دیگری اعتقاد داشت. آن ها 5 درصد از چیز هایی هستند که پس از دیده شدن غیر قابل توصیف هستند و این من را متقاعد می کند که آن ها UFO  ها هستند و من کاملا این ایده را باز کردم  که هرکس گه گاه با آن ها مواجه می شود.

بسیاری از مردم با سیمینگتون هم عقیده هستند.

پیوست

فقط در همین هفته فرانسه اولین کشوری بود که پرونده های سری را روی اینترنت قرار می داد ، در حدود 100 هزار پرونده منتشر شده که درباره دیده شدن اجسام ناشناس در 70 سال گذشته توصیح می دهد و این جزو علاقه های مردم بود.  

 

منبع :ABC News
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید