تبلیغات
نمایش سیستم ارتباطاتی ماهواره ای نسل جدید در نمایشگاه Jet Expo
ارسال در: 1387/06/30-00:00
در چارچوب نمایشگاه هوایی  هواپیمایی تجاری Jet Expo که از روز چهارشنبه در مسکو آغاز بکار می کند، کمپانی

در چارچوب نمایشگاه هوایی  هواپیمایی تجاری Jet Expo که از روز چهارشنبه در مسکو آغاز بکار می کند، کمپانی "کواند" سیستم ارتباط ماهواره ای نسل جدید را برای هواپیماهای "بیزنس کلاس" ارائه می کند.

نماینده کمپانی به «ریا نووستی» گفت: سیستم ارتباطات ماهواره ای Aero-SB Lite برای هواپیماهای جدید جت "بیزنس کلاس" بسیار مناسب است. مسافران در هواپیماهایی که به این سیستم مجهزند می توانند به طور کامل از مجموعه کامل ارتباطات کاری مانند: اینترنت، ویدئو، IP تلفن، کانال های ارتباط تلفنی با کیفیت با هزینه پایین، کانال های صوتی با امکان حفاظت از استراق سمع و فاکس استفاده کنند.

نمایشگاه مذکور طی روزهای 17-19 سپتامبر در مجموعه نمایشگاهی "کروکوس اکسپو" مسکو برگزار می شود.

آنطور که مسئولین برگزار گننده نمایشگاه به «ریا نووستی» اطلاع دادند این نمایشگاه برای سومین بار است که تشکیل می شود و در میان نمونه های مشابه خارجی اعتباری برای خود کسب کرده است.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید