تبلیغات
ساخت قدرتمندترین موشک جهان
ارسال در: 1394/11/07-19:31
شرکت بویینگ در حال ساخت قدرتمندترین موشک فضایی جهان به نام SLS است.

شرکت بویینگ در حال ساخت قدرتمندترین موشک فضایی جهان به نام SLS است.

، SLS مانند موشک شرکت SpaceX قابل استفاده مجدد نخواهد بود و هدف این سیستم انتقال تجهیزات به ایستگاه فضایی بین‌المللی نیست بلکه برنامه آن ارسال آمریکایی‌ها به اعماق فضاست و در نهایت هدف این موشک مریخ است که میلیاردها دلار هزینه دارد.

اولین پرواز آزمایشی بدون سرنشین قرار است اواخر سال 2018 انجام شود و تا سال 2021 ، این موشک قرار است فضانوردان را با کپسول فضایی اوریون که توسط شرکت لاکهید مارتین ساخته شده است به فضا ببرد. بدین ترتیب این اولین ماموریت سرنشین دار خواهد بود که به سمت پنهان ماه می‌رود و به معنای واقعی کلمه دورتر از آن است که قبلا فضاپیماهای سرنشین‌دار رفته‌اند.

دو میلیارد دلار بودجه برای ساخت SLS به ناسا اختصاص داده شده است که بیشتر این بودجه برای ساخت قسمت مهم موشک صرف شده است. این قسمت شامل مخازن سوخت قدرتمند هیدروژن و اکسیژن مایع است که به موشک، قدرت پرتابی معادل 8.5 میلیون پوند می‌دهد.

این تنها موشکی است که می‌تواند زمان را به نصف کاهش دهد و پیشرفت علم و اکتشافات را دو برابر کند.

نظرات ارسالی:
 
AMIR
1394/11/08   1:01:00 AM
به امید موفقیت.

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید