تبلیغات
حضور فضانورد روس در اصفهان
ارسال در: 1394/11/20-11:29
به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان ، الکساندر لازوتکین فضانورد روسی در باشگاه نجوم اصفهان حضور خواهد داشت.
به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان ، الکساندر لازوتکین فضانورد روسی در باشگاه نجوم اصفهان حضور خواهد داشت.

«الکساندر لازوتکین» فضانورد روس فردا سه‌شنبه به همت «سیروس برزو» روزنامه‌نگار علم و فناوری فضایی به ایران می‌آید. او در این سفر به شهرهای مختلف ایران می‌رود و با علاقمندان به فضا ملاقات می‌کند. لازوتکین متولد ۱۹۵۷ است و در سال ۱۹۹۷ با فضاپیمای «سایوز TM-25» به عنوان مهندس پرواز به ایستگاه فضایی «میر» رفت. در همین سفر بود که حادثه‌ای خیلی بد برای میر رخ داد و فضاپیمای باربری بی‌سرنشین پروگرس M34 با بدنه‌ی ایستگاه فضایی برخورد کرد. لازوتکین و همکارانش توانستند حادثه را مدیریت و از بوجود آمدن فاجعه جلوگیری کنند. لازوتکین فقط همین یک سفر فضایی را انجام داد ولی در همین سفر حدود ۱۸۰ روز در ایستگاه فضایی میر ماند. 


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید