تبلیغات
سفر به 14 دنیای بیگانه با پوسترهای گردشگری ناسا‍
ارسال در: 1394/11/26-21:53
ناسا اقدام به انتشار یک سری پوستر گردشگری فضایی کرده تا افرادی را که رویای سفرهای فضایی و تجربه فضانورد بودن را در سر دارند ترغیب کند این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

ناسا اقدام به انتشار یک سری پوستر گردشگری فضایی کرده تا افرادی را که رویای سفرهای فضایی و تجربه فضانورد بودن را در سر دارند ترغیب کند این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه خراسان این پوسترهای گردشگری جدید که توسط آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا طراحی شده است، روزی را به تصویر می‌کشد که خلاقیت دانشمندان و مهندسان ما را قادر ساخته تا رویای امروزمان را به واقعیت بدل کنیم.

مردم می‌توانند با تماشای این پوسترها، سفری مجازی به 14 دنیای بیگانه داشته باشند و ممکن است حتی اتاقشان را مزین به این پوسترهای گردشگری فضایی مربوط به آینده کنند.

این پوسترها را می‌توان در نشانی www.jpl.nasa.gov/visions-of-the-future به طور رایگان دانلود و چاپ کرد.

این مجموعه عکس‌ها با نام «تصوراتی از آینده» شامل تصاویری تهیه شده از ونوس و سیارات دیگر است.

یکی از این پوسترها به اسم سفر عظیم، ماموریت وویجر ناسا را به تصویر می‌کشد که در این عکس‌های باشکوه، انسان از طریق دسترسی به گرانش هر سیاره موفق به کشف مریخ، زحل، اورانوس و نپتون شد.

این پوسترهای رنگارنگ گردشگری مقصدهای مختلف کیهانی را به تصویر می‌کشد.


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید