تبلیغات
اسامی پذیرفته شدگان برای شرکت در نهمین ماراتن مسیه ایران
ارسال در: 1388/01/18-00:00
كمیته رقابت های انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری طی اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان برای شركت در نهمین ماراتن مسیه را اعلام نمود. اين رقابت با حضور زبده ترین رصدگران اعماق آسمان از سراسر کشور، 2 و 3 اردیبهشت 1388 در بخش سه قلعه از توابع شهرستان سرایان

 

اسامی پذیرفته شدگان برای شرکت در نهمین ماراتن مسیه به تفکیک استان و شهرستان‌ها

دانلود فرم ثبت نام

كمیته رقابت های انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری طی اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان برای شركت در نهمین ماراتن مسیه را اعلام نمود. اين رقابت با حضور زبده ترین رصدگران اعماق آسمان از سراسر کشور، 2 و 3 اردیبهشت 1388 در بخش سه قلعه از توابع شهرستان سرایان در استان خراسان جنوبی برگزار می شود.

از میان حدود 400 نفر داوطلب، جمع زیر با بررسی دقیق پرسشنامه ها، سوابق رصدی و در مواردی پس از مصاحبه تلفنی با رصدگران پذیرفته شدند.

با نگاهی به فهرست اولیه پذیرفته شدگان نهمین ماراتن مسیه و مقایسه آن با سال های قبل به نكات جالب توجهی بر می خوریم. همچون روند سال های پیش، امسال نیز ماراتن مسیه بزرگ ترین گردهمایی سالانه رصدگران ایرانی خواهد بود که در سطح ملی برگزار می شود.

حدود 250 نفر از 54 شهر از سراسر پهنه كشور پذیرفته شده اند. 40 درصد شركت كنندگان خانم‌ها و 60 درصد آقايان هستند. در این بین حضور شركت كنندگان از شهرهایی همچون آبادان، اردبیل، بوشهر، شهركرد، سلماس، گچساران، دیواندره، سبزوار، تربت حیدریه، سه قلعه، بندر ماهشهر، سیرجان و شهر بابك برای اولین بار در ماراتن مسیه، بسیار نوید بخش است. افزایش تعداد پذیرفته شدگان از استان های مركزی، خوزستان، كرمان، سمنان و زنجان و خراسان رضوي و همدان حكایت از رشد چشمگیر فعالیت های نجومی و رصدی انجمن ها و گروه های نجومی در این استان ها دارد كه امید است این روند حفظ گردد. همچنین در استان تهران نیز تعداد پذیرفته شدگان از شهرستان های كرج نسبت به سال های گذشته رشد جالب توجهی داشته است. تهرانی ها كه در سال های قبل همواره قریب به نیمی از جمعیت شركت كنندگان در ماراتن را تشكیل می دادند، امسال فقط %25 اسامی پذیرفته شدگان اولیه متعلق به آنهاست كه این خود نشان از افزایش و نزدیك شدن سطح تجربه و فعالیت های آماتورهای سایر استان ها به تهرانی ها دارد. در این بین افت حضور شركت كنندگان از شهرهای بزرگی همچون اصفهان، رشت، شیراز و یزد را نمی توان در نظر نگرفت.

پس از استان تهران، به ترتیب بیشترین نفرات از استان های كرمان، سمنان، مركزی، خراسان رضوی و خوزستان پذیرفته شده اند (دقت داشته باشید كه هیچ استان، شهر یا گروهی برای حضور در این برنامه دارای سهمیه از پیش تعیین شده نیست).

%48 از اسامی منتشر شده در دوره های گذشته ماراتن مسیه و یا رقابت صوفی شركت داشته اند و سایرین اولین بار است كه می خواهند پای در این گردهمایی رصدی بگذارند. سوابق رصدی شركت كنندگان جدید نشان از این دارد كه رقبای سر سختی برای دوستان با تجربه ترشان خواهند بود!

 

اسامی منتشر شده در فهرست زیر به معنی ثبت نام نهایی نیست. برای انجام ثبت نام نهایی مراحل زیر سپری می شود:


۱- دانلود و دريافت فرم دوم ثبت نام از طريق سايت و تكمیل كلیه اطلاعات درخواستي مندرج در آن و ارسال فرم به نامه الکترونیک (ای‌میل) به پست الكترونیك
messier.marathon@gmail.com ، مبنی بر شرکت قطعی خود در رقابت مسيه، لازم به ذكر است براي حصول اطمينان از نحوه اطلاع رساني، به تمامي پذيرفته شدگان نامه الكترونيك مبني بر پذيرش  در رقابت مسيه به همراه فرم دوم ثبت نام ارسال خواهد شد.

حداقل گشودگی (قطر دهانه) ابزار رصدی، چه تلسکوپ و چه دوربین دوچشمی، برای شرکت در برنامه ۷۰ میلی متر است. مگر اینکه رصدگر از ابزار ۶۰ میلی متری با اپتیک بسیار دقیق استفاده کند و این موضوع را از طریق ای میل با همکاران برگزاری ماراتن نهم در میان بگذارد.
این اطلاعات فقط از طریق ارسال ای‌میل به نشانی الكترونیك
messier.marathon@gmail.com دریافت می‌شود و ارائه اطلاعات به صورت تلفنی، یا با تماس به دفتر انجمن پذیرفته نیست. عدم ارسال این اطلاعات حداکثر تا 25 فروردین به معنی انصراف شما از شرکت در برنامه است.


۲- پرداخت مبلغ ثبت نام به حساب بانکی انجمن نجوم و ارسال اسکن رسید بانکی به نشانی الكترونیك
messier.marathon@gmail.com. عدم ارسال رسید بانکی یا اطلاعات آن تا 25 فروردین به معنی انصراف شرکت کننده از ماراتن نهم است. مبلغ ثبت نام برای اعضای شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران 25000 تومان و برای غیر اعضا 30000 تومان است. این مبلغ به حساب مرکز رشد فناوری استان خراسان جنوبی به شماره حساب سپهر  0102101396003  بانک صادراتٰ شعبه 2070  به نام آقای محمد علی قاسم زاده نداف واریز می گردد. افرادي كه عضو شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران هستند، حتما شماره عضويت خود را در فرم دوم ثبت نام اعلام نمايند.


*** اطلاعات ارائه شده در فرم ثبت نام که رصدگر پر کرده است درست و مطابق واقعیت باشد و رصدگر قوانین شرکت در ماراتن مسیه ایران و رعایت اخلاق و نظم کار گروهی را برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه را بپذیرد.

 

3- تهيه تصاوير اسكن شده از رسيد بانكي و عكس رسمي پرسنلي )4 × 3) و ارسال به نشانی الكترونیك messier.marathon@gmail.com.


4- شرکت کننده در بیرجند بایستی اصل رسید بانکی خود، که پشت آن را نام نویسی و امضا کرده است به همکاران اجرایی برنامه ارائه کند.

 

چگونگی ثبت نام برای بهره مندی از اتوبوس انجمن نجوم برای سفر زمینی به بيرجند

اولویت سفر به بيرجند سفر هوایی است اما با توجه به اینکه امکان رزرو بلیط برای اغلب پذیرفته شدگان به وجود نیامده است، لذا برای اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان، روشی برای سفر بجز سفر زمینی متصور نیست. اتوبوسی که کمیته برگزاری رقابت مسيه برای سفر به بيرجند تدارک خواهد دید تنها در اختیار کاروان اعزامی منجمان آماتور به بيرجند است و سرنشینان آن با مشکلات به مراتب کمتری نسبت به سایرین برای سفر روبرو خواهند بود.

طی پیگیری های به عمل آمده از سوی همکاران کمیته برگزاری نهمين رقابت مسيه، تا این لحظه هیچ یک از ارگان های هدف، تضمین قطعی مبنی بر در اختیار قرار دادن اتوبوس نداده اند و البته پیگیری ها تا روز آخر ادامه خواهد داشت. از این رو این کمیته طی هماهنگی با شرکت های مسافربری، کار تهیه اتوبوس مناسب برای سفر به بيرجند را انجام خواهد داد که در این صورت شرکت کنندگانی که با این اتوبوس سفر می کنند هزینه جداگانه ای را بابت سفر با اتوبوس کرایه شده خواهند پرداخت. همچنين هزينه صرف غذا و صبحانه در بين راه (در مسير رفت و برگشت از تهران به بيرجند و بالعكس) نيز به عهده شركت كنندگاني كه با اين اتوبوس سفر مي‌كنند، خواهند بود. اما هزینه تمام نقل و انتقالات در بيرجند چه برای شرکت در رقابت و چه برای بازدید و گردشگری در استان و نیز هزینه صرف غذا در غذاخوری های پیش بینی شده  در استان خراسان جنوبي و بيرجند بر عهده برگزار کنندگان خواهد بود.

 

 شرکت کنندگانی که مایلند با این اتوبوس به بيرجند سفر کنند و یا بار مربوط به تلسکوپ خود را با آن به بيرجند بفرستند، حتما در فرم دوم ثبت نام آمادگي خود را اعلام كنند.

 

رقابت مسيه در تاريخ 2 و 3 اردیبهشت 1388 (چهارشنبه و پنجشنبه) در بخش سه قلعه از توابع شهرستان سرایان در استان خراسان جنوبی برگزار می شود. طبق برنامه ريزي انجام شده درصورتي ابري شدن آسمان در روز برگزاري رقابت، برنامه رقابت به فرداي آن روز يعني 3 و 4 ارديبهشت (پنجشنبه و جمعه) موكول مي‌شود.

 همچنين در طول حضور در بيرجند برنامه‌هاي ويژه گردشگري در بيرجند، سه قلعه، ... به همراه كارگاه‌ آموزشي (در صورت امكان) تدارك ديده شده است. براي كسب اطلاعات بيشتر از جزئيات برنامه‌ها و نحوه حضور در بيرجند منتظر اطلاعيه هاي بعدي كميته برگزاري رقابت‌ها باشيد.

بدين منظور لازم است شركت كنندگان در طي روز‌هاي باقيمانده تا زمان شروع رقابت‌ها هر روز به سايت انجمن نجوم ايران – شاخه آماتوري www.asiac.ir مراجعه و ايميل‌هاي خود را نيز چك ميل كنند.

موفقیت برگزاری ماراتن مسیه ایران وابسته به نظم گروهی و همکاری با گروه برگزار کننده است. برای اجرای منظم برنامه ها به همکاری صمیمانه تک تک شرکت کنندگان نیاز است تا شب بی نظیری به یاد بماند. رعایت پاکیزگی و قوانین حضور در یک منطقه حفاظت شده محیط زیست که غنی از حیات وحش است بسیار مهم است. رصدگران تدارک یک شب رصدی تمام عیار را به درستی ببینند، ابزار رصدی خود را از پیش کنترل کنند (در صورتی که تصویر ابزار رصدی بیش از حد نا واضح باشد سبب اختلال در برنامه و کار داور آن گروه می شود)، چراغ قوه نور قرمز به همراه بیاورند (در صورت الامكان چراغ قوه اضافي نيز همراه داشته باشند)، لباس گرم، کیسه خواب (در صورت ابری شدن هوا) و آذوقه غذایی انرژی بخش به همراه داشته باشند. افرادی که از چراغ قوه با نور شدید استفاده کنند به دلیل مزاحمت برای رصدگران دیگر از دور مسابقه حذف می شوند. همچنین شرکت کنندگان در حین برگزاری رقابت مجاز به استفاده از لپ تاپ به جای نقشه های معمول آسمان نیستند.

ماراتن مسیه ایران با هدف گرد هم آمدن بهترین رصدگران اعماق آسمان از سراسر ایران در یک شب رصدی و زیر آسمان پر ستاره، یعنی همان چیزی که همه ما را دلباخته خود کرده است، برگزار می شود. هدف اصلی با هم بودن، ایجاد ارتباط میان منجمان آماتور باتجربه و محک زدن توانایی های رصدی است برای هر شرکت کننده است. رقابت هدف دوم است. در صورتی که بعد از ثبت نام نهايي از شرکت در ماراتن نهم منصرف شده اید حتما هر چه زودتر اطلاع دهید تا فرصت جایگزینی برای افرادی که فقط با فاصله بسیار کمی از دیگر رصدگران پذیرفته نشده اند، به وجود آید. عدم اطلاع به موقع شركت كننده مبنی بر انصراف از حضور در برنامه، موجب ایجاد اختلال در روند كار تیم اجرایی شده و بی شك در پذیرش او برای حضور در برنامه های آتی كه توسط شاخه آماتوری انجمن نجوم برگزار خواهد شد، اثر گذار خواهد بود.

شرایط شرکت گروهی
تمام شرکت کنندگان چه انفرادی و چه گروهی باید پذیرفته شده و در فهرست زیر باشند. رصدگران نمی‌توانند اکنون همراه گروهی خود را که پذیرش نشده است اضافه کنند. به دلیل شمار بسیار شرکت کنندگان در ماراتن
نهم و محدودیت محل برگزاری و تلاش برای حفظ کیفیت برنامه افزودن نفرات جدید نیز به فهرست پذیرفته شدگان ممکن نیست. رصدگران با دوربین های دوچشمی فقط به صورت انفرادی می‌توانند شرکت کنند و امکان شرکت گروهی با دوربین های دوچشمی و تلسکوپ‌هایی با دهانه کوچک تر از ۹ سانتی‌متر نیست. شرایط پذیرش گروهی به صورت زیر است: گروه ۲ نفره برای تلسکوپهای ۹ سانتی متر و بزرگتر و دوربین دوچشمی با قطر شیئی ۱۲۰ میلی متر (یا دوربین های ۱۰۰ میلی متر تلسکوپی با استقرار چنگالی) که البته رصدگر می تواند با چنین ابزارهایی به صورت انفرادی نیز شرکت کند. گروه ۳ نفره برای تلسکوپ ۱۲ اینچ (۳۰ سانتی متر) و بزرگتر یا دوربین دوچشمی با قطر شیئی ۱۵۰ میلی متر که رصدگر می‌تواند به صورت انفرادی نیز با چنین ابزارهایی شرکت کند.

شرکت‌کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با پست الکترونیک کمیته برگزاری نهمین ماراتن مسیه به نشانی زیر تماس بگیرند: messier.marathon@gmail.com

اسامی پذیرفته شدگان ماراتن مسیه

 

اسامی پذیرفته شدگان برای شرکت در نهمین ماراتن مسیه به تفکیک استان و شهرستان‌ها

 مرتب شده بر اساس نام استان - شهر

 

رديف

نام

نام خانوادگي

استان - شهر

1          

پروین

شکیبائی

آذربایجان شرقی -  مراغه

2          

سجاد

پاك نژاد

آذربايجان شرقي - تبريز

3          

حسن

روغني اوچدکاني

اردبيل

4          

سارا

شادابي

اردبيل

5          

حمیدرضا

احمدی

اصفهان

6          

سپیده

بنی صادقی

اصفهان

7          

سودابه

طاهری نسب

اصفهان

8          

نازنين

علي بيک

اصفهان

9          

محسن

فدایی

اصفهان

10      

نصیبه

کریمی مهرجردی

اصفهان

11      

فاطمه

لالی

اصفهان

12      

آرش

هادیزاده

اصفهان

13      

ساره

ادیبی

اصفهان -  سده لنجان

14      

مهدي

آقاپور آراني

اصفهان - آران و بيدگل

15      

محسن

خادم حضرتي

اصفهان - آران و بيدگل

16      

سعيد

خداپناه آراني

اصفهان - آران و بيدگل

17      

مجيد

قهرودي

اصفهان - کاشان

18      

سعيد

كريمي اغچه

اصفهان - کاشان

19      

فاطمه

ناطقي

اصفهان - کاشان

20      

زينب

ابراهيم پور

اصفهان - كاشان

21      

فاطمه

رصافيان

اصفهان - كاشان

22      

صبا

عظيما

اصفهان - نجف آباد

23      

سعيد

نصرالهي

اصفهان - نجف آباد

24      

مينا

عليزاده

ايلام

25      

فهيمه

مهيماني

بوشهر

26      

سيده ساناز

هاشمي

بوشهر

27      

سارا

آدینه

تهران

28      

سمانه

آدینه

تهران

29      

علی

احمدیان

تهران

30      

صابر

اسکندری

تهران

31      

جواد

اشراقی

تهران

32      

نازنين

افراشته

تهران

33      

بهنام

افشار

تهران

34      

رومینا

امیرسرداری

تهران

35      

هدیه

انوری

تهران

36      

هادي

برغمدي

تهران

37      

سید کاوه

جمالی حصاری

تهران

38      

بهمن

حبيبي نيا

تهران

39      

سپیده

خلیلی

تهران

40      

عارفه

خوشبخت مروي

تهران

41      

پدرام

ربیعی

تهران

42      

محمد

رحيمي صادق

تهران

43      

زهرا

رکن آبادی

تهران

44      

احمد

رمضانزاده

تهران

45      

طاهره

رمضانی

تهران

46      

معصومه

رمضانی

تهران

47      

فرزاد

زمانفر

تهران

48      

مهدي

زماني

تهران

49      

مهسا

سخا

تهران

50      

حامد

سليماني

تهران

51      

گل ناز

شرافتی پور

تهران

52      

افشین

شریفی

تهران

53      

سپيده

شعرباف

تهران

54      

پروانه

صادقی

تهران

55      

مسعود

صفري

تهران

56      

علی

طاهریان

تهران

57      

حامد

عزیزپور

تهران

58      

سمیه

عزیزپور

تهران

59      

سارا

عزیزیان

تهران

60      

روژینا

غنوی

تهران

61      

تهمينه

فاطمي

تهران

62      

سعيده

قوچ کانلو

تهران

63      

محمد طه

قوچ کانلو

تهران

64      

ناصر

کاوه فيروز

تهران

65      

علیرضا

کردی

تهران

66      

محمدرضا

كريمي

تهران

67      

علی

لطفی

تهران

68      

سامان

محمدی

تهران

69      

پویان

مرادی مطلق

تهران

70      

رضا

منيري يکتا

تهران

71      

سید امیر حسین

موسوی

تهران

72      

سيده شهرزاد

میرسلطانی

تهران

73      

فاطمه السادات

میرعشق ا..

تهران

74      

پلاد

ناصری

تهران

75      

معصومه

ناصری

تهران

76      

محمد سينا

نباتي

تهران

77      

حسام

نظري

تهران

78      

سعيد

نظريه

تهران

79      

شیما

نظیفی

تهران

80      

عبدالحسین

نوروزی

تهران

81      

حميدرضا

هاديان

تهران

82      

فاطمه

هاشمي نياري

تهران

83      

افرا

يعقوبيان

تهران

84      

طناز

حسن پور

تهران - کرج

85      

اعظم

شقاقي

تهران - کرج

86      

فائزه

آقائی

تهران - كرج

87      

محمد

حسینی فرد

تهران - كرج

88      

نیلوفر

خاوری

تهران - كرج

89      

فرزین

خلجی

تهران - كرج

90      

سعادت

شهراني

چهارمحال و بختياري - شهركرد

91      

محسن

شيرمردي

چهارمحال و بختياري - شهركرد

92      

مريم

حسيني علي آبادي

خراسان جنوبي - بيرجند

93      

پريسا

عابدي

خراسان جنوبي - بيرجند

94      

صبا

عابدي

خراسان جنوبي - بيرجند

95      

الهام

عتباتي

خراسان جنوبي - بيرجند

96      

سید مصطفی

امامی

خراسان جنوبي - سرايان

97      

سید ابوالفضل

امامي

خراسان جنوبي - سرايان

98      

عبدالمطلب

دادي

خراسان جنوبي - سرايان

99      

عباس

دانش پژوه

خراسان جنوبي - سرايان

100   

امير رضا

دهقان

خراسان جنوبي - سرايان

101   

صیفی

محمود

خراسان جنوبي - سرايان

102   

هادی

اکبرزاده مقدم

خراسان جنوبی - سه قلعه

103   

علیرضا

کاظمی سه قلعه

خراسان جنوبی - سه قلعه

104   

امیر رضا

کامکار

خراسان جنوبی - سه قلعه

105   

محمد حسين

شريفزاده

خراسان جنوبي - سه قلعه

106   

مهدی

بخشیان

خراسان رضوي

107   

نوشین

بهروز

خراسان رضوی -  مشهد

108   

عباس

حسنعلي زاده حقيقي

خراسان رضوی -  مشهد

109   

نگار

خردمند

خراسان رضوی -  مشهد

110   

سينا

خسرواني

خراسان رضوی -  مشهد

111   

مرجان

سادات موسوي

خراسان رضوی -  مشهد

112   

زینب

سلطانی محمدی

خراسان رضوی -  مشهد

113   

سجاد

صابری

خراسان رضوی -  مشهد

114   

علیرضا

صفریان

خراسان رضوی -  مشهد

115   

مهران

قربانی

خراسان رضوی -  مشهد

116   

میلاد

کشاورزمنش

خراسان رضوی -  مشهد

117   

زينب

مومن زاده

خراسان رضوی -  مشهد

118   

مسعود

ميرشجاعيان

خراسان رضوی -  مشهد

119   

علی

صالح ابادی

خراسان رضوی - سبزوار

120   

ملیکا

صالح ابادی

خراسان رضوی - سبزوار

121   

اسماعيل

مرادي

خراسان رضوي - فريمان

122   

معین

پاکجو

خراسان رضوی - مشهد

123   

سینا

جلائیان قربان زاده

خراسان رضوی - مشهد

124   

ناصر

الله دادي

خراسان رضوی - مشهد

125   

عليرضا

اشرفي

خراسان رضوي - مشهد

126   

سمیه

اصغرپور

خراسان رضوي - مشهد

127   

سهراب

افتخاري

خراسان رضوي - مشهد

128   

معين

پاكجو

خراسان رضوي - مشهد

129   

پگاه

پريشان

خراسان رضوي - مشهد

130   

رضا

حبیبی

خراسان رضوي - مشهد

131   

سعيد

لطفيان

خراسان رضوي - مشهد

132   

مهديه

محمدزاده

خراسان رضوي - مشهد

133   

احمد

نظام

خراسان رضوي - مشهد

134   

پويا

نعيمي صنعت دوست

خراسان رضوي - مشهد

135   

سید حسین

حسینی

خراسان رضوي - نيشابور

136   

فریبا

فدایی

خراسان رضوي - نيشابور

137   

مجيد

الهي

خراسان شمالي - قوچان

138   

مسعود

رضازاده

خوزستان  -  اهواز

139   

سيد كمال الدين

ميرطاووسي

خوزستان -  بندر ماهشهر

140   

نسترن

آهنین

خوزستان - اهواز

141   

آتنا

بیژن زاده

خوزستان - اهواز

142   

مهدی

جمشیدی پور

خوزستان - اهواز

143   

زهرا

جولا

خوزستان - اهواز

144   

نسترن

حاجی آقایی

خوزستان - اهواز

145   

مهدي

مومن زاده

خوزستان - اهواز

146   

مهدی

نادری

خوزستان - اهواز

147   

نیما

یحیوی

خوزستان - اهواز

148   

مصطفی

کاظمی پور

خوزستان - شوشتر

149   

علیرضا

اسکندری

زنجان

150   

مائده

اسکندری

زنجان

151   

مداحي

بنت الهي

زنجان

152   

ليلا

تقي لو

زنجان

153   

علي

عابدي

زنجان

154   

مژده

مهدی رضایی خمسه

زنجان

155   

زهره

ناصریان

زنجان

156   

رويا

نبي لو

زنجان

157   

مرجان

آل بويه

سمنان

158   

معصومه

اعتمادي

سمنان

159   

اناهیتا

افرا

سمنان

160   

رضا

اوجاني

سمنان

161   

فهيمه

بدرقه

سمنان

162   

گوهر

دامغانيان

سمنان

163   

محمد

زارع

سمنان

164   

پیمان

بهزادیان

سمنان  -  شاهرود

165   

جواد

سلیمانی نیا

سمنان  -  شاهرود

166   

الهام

شهریاری

سمنان -  مهدیشهر

167   

مهدیه

معنوی

سمنان -  مهدیشهر

168   

محمد

خوباني

سمنان - شاهرود

169   

ندا

رییسی

سمنان - شاهرود

170   

نیما

مستخدمین حسینی

سمنان - مهديشهر

171   

ابوالفضل

توکلی

سيستان و بلوچستان - زاهدان

172   

دانيال

رنگ آور لنگرودي

سيستان و بلوچستان - زاهدان

173   

آرمان

گلستانه

سيستان و بلوچستان - زاهدان

174   

امیر

نقوی آزاد

سيستان و بلوچستان - زاهدان

175   

مجتبی

مقدسی

سیستان وبلوچستان - زاهدان

176   

حامد

دهقانی

فارس -  شیراز

177   

مینا

رحیمی نژاد

فارس -  شیراز

178   

مريم

برزگر مروستي

فارس -  شيراز

179   

فرزانه

چقماق ساز

فارس -  شيراز

180   

حمید رضا

ناظم پور

فارس - جهرم

181   

احسان

حقيقت

فارس - شيراز

182   

محمد حسين

طالع زاده

فارس - شيراز

183   

محمد

ميرزايي

فارس - شيراز

184   

سميه

غلامي

فارس – شيراز

185   

فاطمه

جعفرزادگان

قزوین

186   

وحید

طاهرخانی

قزوین

187   

مهیار

مرادی چافی

قزوین

188   

سید امیر حسین

میررحیمی

قزوین

189   

مصطفی

امینی نسب

قم

190   

مريم

بنکدار

قم

191   

مهدي

پيوسته

قم

192   

فريده

سادات طباطبايي

قم

193   

محمد

قرباني

قم

194   

رضا

محققی

قم

195   

سجاد

مهدي زاده

قم

196   

احمد

فتوحی

کردستان - سنندج

197   

اميرعلي

مومني

کردستان - قروه

198   

نیلوفر

بهرامپور

کرمان

199   

حميد رضا

خواجويي

کرمان

200   

محمدعلی

خیامیان

کرمان

201   

نگین

صادقی نژاد

کرمان

202   

امیر حسین

کوشان

کرمان

203   

ريحانه

بيداد

کرمان - سيرجان

204   

فرشته

محمودی

کرمان - سيرجان

205   

سعيد

بهرامي نژاد

كرمان

206   

احسان

رستمي زاده

كرمان

207   

حسين

شهدايي

كرمان

208   

نگين

شريفي

كرمانشاه

209   

سميه

صيفي

كرمانشاه

210   

مجتبي

نيرومنش

كهگيلويه و بوير احمد - گچساران

211   

افشين

مرداني

كهگيلويه‌و‌ بويراحمد - گچساران

212   

مسعود

قره چه

گلستان - بندر تركمن

213   

محمد علی

روشندل

گلستان - گرگان

214   

عرفان

اسماعیلی

گيلان - رشت

215   

اميد

املشي

گيلان - رشت

216   

کامیاب

گیوه کی

لرستان - بروجرد

217   

کامیار

گیوه کی

لرستان - بروجرد

218   

معصومه

نورمحمدی

لرستان - خرم آباد

219   

سحر

ميررضايي

لرستان - خرم اباد

220   

فرانک

اسماعیلی پور افشاري

مازندران -  ساري

221   

سحر

امیری

مازندران -  ساري

222   

زهرا

جمال ليواني

مازندران -  ساري

223   

شکوفه

رزاقی

مازندران -  ساري

224   

شميم

طاهري

مازندران -  ساري

225   

سيده زهرا

ميرابوطالبي

مازندران - ساري

226   

حوریه

آقانور

مرکزی -  تفرش

227   

عبدالحسین

هاشمی زاده

مرکزی -  تفرش

228   

محمود

زارعي

مرکزي - اراک

229   

احمد

الستي

مرکزي - اراک

230   

محمد مهدي

عسگري

مرکزي - اراک

231   

محمد مهدی

پارسایی

هرمزگان  -  بندر عباس

232   

امین

بشیری نهنجی

همدان

233   

علی

ترکمان

همدان

234   

سبحان

حياتي

همدان

235   

مهسا

خالقی

همدان

236   

رامين

ذوالفقاريان

همدان

237   

شيوا

شاه محمدي

همدان

238   

مروارید

شیرین

همدان

239   

سیما

صفاکیش

همدان

240   

آرش

فتحيان

همدان

241   

ثمين

فرخ سير

همدان

242   

جواد

قره باغی

همدان

243   

بهنام

کاتبي

همدان

244   

نيوشا

محجوب

همدان

245   

مهدي

مهاجان

يزد

246   

سعيده

سلماني

يزد  -  اردكان

247   

فاطمه

شاکر

يزد - اردكان

 

 فرم مشخصات فردي و ابزار شركت كنندگان در نهمين رقابت مسيه

< فرم دوم ثبت نام >

Ø       کلیه اطلاعات این صفحه نزد کمیته رقابت های شاخه آماتوری به صورت محرمانه باقی خواهد ماند.

Ø       این فرم در دو صفحه تنظیم شده است.

 

لطفاً تمام مشخصات خواسته شده در جدول زير را تكميل كنيد. اطلاعات مربوط به مشخصات شناسنامه ای جهت تهیه بیمه برای شماست. در وارد كردن اعداد و به خصوص شماره ملي دقت نمائيد.

جدول تكميل شده را فقط در قالب فایل Word (و نه pdf) به همراه تصوير اسكن رسيد بانكي كه پرداخت كرده ايد همراه با يك نمونه عكس رسمي 4 × 3 اسكن شده، حداكثر تا پايان روز 25 فروردين 1388 به نشاني الكترونيك messier.marathon@gmail.com ارسال فرمائيد. لطفا در هنگام ارسال فرم ثبت نام حتما در قسمت  Subject ايميل خود، عبارت " فرم دوم ثبت نام " قيد شود. ( با فونت فارسي )

لطفا به نكات زير توجه فرماييد:

v      براي نهايي كردن فرآيند ثبت نام شما ميبايستي مراحل زير را انجام دهيد:

1.       پرداخت وجه ثبت نام

2.       تهيه تصوير اسكن شده از رسيد بانكي

3.       تهيه  عكس اسكن شده 4 × 3 رسمي

4.       پُر كردن فرم دوم ثبت نام (فرم مشخصات فردي و ابزار رصدي)

5.       ارسال فرم دوم ثبت نام به همراه فايل اسكن رسيد بانكي و عكس اسكن شده 4 × 3 به ايميل messier.marathon@gmail.com

v      عدم ارسال فرم تکمیل شده و تصاوير اسكن شده به معنی انصراف شما از حضور در رقابت است.

v      دقت كنيد حجم تصوير اسكن شده رسيد بانكي حداكثر 300 كيلو بايت باشد و كيفيت تصوير كاملا خوانا و واضح باشد.

v      دريافت عكس 4 × 3 اسكن شده صرفا جهت ارائه كارت شناسايي عكس‌دار به شركت كنندگان است. لطفا عكس ارسالي به صورت عكس رسمي پرسنلي باشد. (همانند عكس 4 × 3 در زمان ثبت نام كنكور و يا دريافت گواهينامه و ... )  

v      نام هر سه فايل ارسالي (1- فرم دوم ثبت نام، 2- تصوير اسكن شده رسيد بانكي  3- تصوير اسكن شده خودتان، حتما به ترتيب شماره و به نام خودتان و با فونت لاتين باشد. ( نام  _ نام خانوادگي )

v      لطفا براي جلوگيري از مشكلات احتمالي تمامي فايل‌هاي ارسالي را با هم و با يك ايميل ارسال نماييد.

v      لطفا براي جلوگيري از مشكلات احتمالي و بهتر شدن كيفيت امور هماهنگي در برگزاري رقابت مسيه، ارسال فايل‌ها و فرم ثبت نام را به روز‌هاي آخر نياندازيد. مهلت ارسال فقط تا 25 فروردين است و به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

v      در صورتي كه به صورت گروهي شركت مي‌كنيد، هر كدام از افراد گروه بايستي به طور جداگانه فرم‌ها را تكميل و همراه تصاوير اسكن شده ارسال نمايند. اما در جدول فرم دوم ثبت نام خود، نام هم گروه قيد شود.

v      در هنگام تكميل فرم دقت كنيد اعداد به صورت فارسي باشد.

v      در هنگام پر كردن فرم نهايت دقت را داشته باشيد. به خصوص در نوع ابزار رصدي، نام رصدگر هم‌گروه، شماره كد ملي و ... . لازم به ذكر است مسئوليت تبعات ناشي از اشتباه تايپي و يا عدم دقت در ذكر مشخصات، متوجه شخص شما خواهد شد.

v      در صورتي كه مايل به شركت در بخش عكاسي هستيد حتما مشخصات دوربين ديجيتال و پايه گوتو (GOTO) و نوع اپتيك را اعلام كنيد. توجه داشته باشيد شركت در بخش عكاسي فقط با داشتن دوربين ديجيتال SLR و پايه گوتو   (GOTO)، آن هم براي عكاسي از اعماق آسمان امكان پذير است. صرفا داشتن دوربين‌هاي آنالوگ (از قبيل دوربين زنيت) و يا دوربين‌ ديجيتال كامپك و يا داشتن سه‌ پايه معمولي و همچنين عكاسي نماي باز (عكاسي هنري) و ... براي شركت در بخش عكاسي امكان پذير نيست.

v      توجه داشته باشيد در صورت تكميل و ارسال اين فرم و پرداخت وجه ثبت نام، مراحل ثبت نام شما پايان يافته و جزو شركت كنندگان نهايي شناخته مي‌شويد. در صورتي بعد از پرداخت وجه، به هر دليلي از حضور در رقابت‌ها انصراف دهيد، مبلغ پرداخت شده به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.

 

 

پاسخ به پرسش زیر اختیاری است:

*       اگر در دوره‌هاي پيشين ماراتن مسيه يا رقابت صوفی شرکت کرده اید، پیشنهادها و انتقادهای خود را درباره هر بخش از این گونه رقابت های رصدی ذکر نمائید:

 

 

 

 

 

 

پاسخ به پرسش های این بخش الزامی است:

در صورتی که قصد سفر زمینی به بيرجند را دارید، آیا مایلید همراه با اتوبوسی که کمیته رقابت های شاخه آماتوری، با مبداء حرکت از تهران تدارک می بیند سفر کنید؟

شماره تلفن شما برای تماس فوری:

 

نام و نام خانوادگي شركت كننده

 

نام استان - شهرستان

 

نام ابزار رصدي و قطر دهانه آن

 

نوع اپتيك (بازتابي، شكستي، كاتاديوپتريك)

 

نوع استقرار (سمت – ارتفاعي، استوايي، الكترونيك Go to)

 

نام همگروه (در صورتي كه گروهي شركت مي كنيد)

 

مايل به شركت در كدام بخش از رقابت مسيه  هستيد؟

(رقابتي يا آموزشي)

 

با توجه به شناخت از خودتان، قادر به رصد چند جرم آسماني در اين رقابت هستيد؟ (بدور از اغماض)

 

نام پدر

 

تاريخ تولد

 

محل تولد

 

شماره شناسنامه

 

شماره ملي

 

شماره رسيد بانكي

 

تاريخ پرداخت رسيد بانكي

 

آیا تمایل به شرکت در بخش عکاسی ماراتن مسيه دارید؟

 

 

اگر پاسخ شما به پرسش قبلی مثبت است، نام و مشخصات ابزارهایی که با آن قصد شرکت در بخش عکاسی ماراتن مسيه را دارید، به طور خلاصه بنویسید؟

 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید