تبلیغات
طبیعت برای صلح؛برنامه‌ای برای بازخوانی رابطه طبیعت و نجوم با صلح
ارسال در: 1388/03/16-00:00
به مناسبت فرارسیدن روز محیط زیست، انجمن صلح آسمانی و موسسه طرح سرزمین با مشارکت مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران اقدام به برگزاری برنامه‌ای عمومی به نام طبیعت برای صلح کرده‌اند. این برنامه که شامل مجموعه‌ای از سخنرانیها درباره رابطه طبیعت، نجوم و کیهان

طبیعت برای صلح؛ برنامه‌ای برای بازخوانی رابطه طبیعت و نجوم با صلح

به مناسبت فرارسیدن روز محیط زیست، انجمن صلح آسمانی و موسسه طرح سرزمین با مشارکت مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران اقدام به برگزاری برنامه‌ای عمومی به نام طبیعت برای صلح کرده‌اند. این برنامه که شامل مجموعه‌ای از سخنرانیها درباره رابطه طبیعت، نجوم و کیهان با صلح خواهد بود، از ساعت 17:30 الی 20 روز شنبه مورخ 16 خرداد 1388 در مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران برگزار می‌گردد.

سخنرانان این مجموعه سخنرانی، سیاوش صفاریان‌پور، تهیه‌کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی آسمان شب و عضو شورای مرکزی پروژه جهانی صلح ستارگان؛ حامد مشیری، مدیر موسسه طرح سرزمین؛ نسیم یوسفی و جعفر ادریسی، زوج دوچرخه‌سواری که دور دنیا را با پیام صلح رکاب زدند؛ محمدجواد ترابی، دبیر انجمن صلح آسمانی خواهند بود.

به مناسبت روز محیط زیست همکاران پروژه جهانی صلح ستارگان همزمان با برگزاری این برنامه در ایران، برنامه‌هایی در کشورهای برزیل، هند، پاکستان، عمان، عراق و نیوزلند ترتیب داده‌اند.

تمامی علاقه‌مندان نجوم و محیط زیست می‌توانند در این برنامه شرکت نمایند و حضور در این برنامه برای عموم رایگان است.

آدرس مرکز علوم و ستاره‌شناسی تهران: خیابان باهنر (نیاوران)، خیابان عمار، کوچه عرفات، پلاک 11

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید