تبلیغات
راهپيمايي فضانوردان انديوور با موفقيت انجام شد
ارسال در: 1388/05/06-00:00
كريس كاسيدي و تام مارش‌بورن فضانوردان شاتل فضايي انديوور روز گذشته به مدت 4 ساعت و 54 دقيقه از ايستگاه بين‌المللي فضا خارج شدند و در اين راهپيمايي 2 دوربين را بر روي آزمايشگاه فضايي ژاپن

 مهدی فاتحی

 

به گزارش خبرنگار پارس‌اسکای، كريس كاسيدي و تام مارش‌بورن فضانوردان شاتل فضايي انديوور روز گذشته به مدت 4 ساعت و 54 دقيقه از ايستگاه بين‌المللي فضا خارج شدند و در اين راهپيمايي 2 دوربين را بر روي آزمايشگاه فضايي ژاپن "كيبو " نصب كردند.

شاتل انديوور به همراه 7 فضانورد بعد از 5 بار تأخير در پرتاب، روز 15 جولاي از مركز فضايي كندي در فلوريدا به فضا پرتاب شد و فضانوردان در اين مأموريت 5 راهپيمايي فضايي انجام دادند و روز 31 جولاي براي فرود آن‌ها انتخاب شده‌ است.

فضانوردان انديوور در طي اين مأموريت در راهپيمايي‌هاي فضايي خود كار ساخت و نصب تجهيزات بر روي آزمايشگاه فضايي ژاپن را به اتمام رسانند، توالت اين ايستگاه را تعمير و همچنين 4 باتري ايستگاه بين‌المللي فضا را تعويض كردند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید