تبلیغات
اسامی اولیه پذیرفته شدگان برای شرکت در سومین رقابت رصدی صوفی
ارسال در: 1388/05/14-00:00
كمیته رقابت های انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری طی اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان را برای شركت در سومین رقابت صوفی اعلام نمود. اين رقابت با حضور زبده ترین رصدگران اعماق آسمان از سراسر کشور، از 26 الی 29 مرداد 1388 در شهرستان پاسارگاد استان فارس برگزا

كمیته رقابت های انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری طی اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان را برای شركت در سومین رقابت صوفی اعلام نمود. اين رقابت با حضور زبده ترین رصدگران اعماق آسمان از سراسر کشور، از 26 الی 29 مرداد 1388 در شهرستان پاسارگاد استان فارس برگزار می شود.

محمد رحیمی 

از میان حدود 200 نفر داوطلب، جمع زیر با بررسی دقیق پرسشنامه ها، سوابق رصدی و در مواردی پس از مصاحبه تلفنی با رصدگران پذیرفته شدند. به دلیل اینکه حدود %70 داوطلبان برای شرکت در رقابت، ثبت نام خود را به دو روز پایانی مهلت تعیین شده موکول کردند، متاسفانه کار بررسی فرم های ثبت نام در دبیرخانه رقابت صوفی به فرایندی زمان بر تبدیل شد و از این رو اسامی پذیرفته شدگان در رقابت با سه روز تأخیر منتشر می گردد.

اسامی منتشر شده در فهرست زیر به معنی ثبت نام نهایی نیست.

 

برای انجام ثبت نام نهایی مراحل زیر سپری می شود:

برای انجام ثبت نام نهایی کافیست مبلغ ثبت نام شرکت در رقابت صوفی

1- پرداخت مبلغ ثبت نام به حساب بانکی انجمن نجوم و ارسال اسکن رسید بانکی به نشانی الكترونیك sufi.competition@gmail.com عدم ارسال اسکن رسید بانکی یا اطلاعات آن تا 18مرداد به معنی انصراف شرکت کننده از حضور در رقابت صوفی است. مبلغ ثبت نام برای اعضای شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران 35000 تومان و برای غیر اعضا 42000 تومان است. این مبلغ به حساب جاری شماره ۲۳۶۵۵ بانک تجارت، شعبه انقلاب/فلسطین (کد 00۱۸۵) به‌نام انجمن نجوم ایران بایستی واریز گردد. ارائه وجه واریزی به صورت حضوری در دفتر انجمن نجوم و یا در روز رقابت ممکن نیست. افرادي كه عضو شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران هستند، حتما شماره عضويت خود را در ایمیلی که اسکن رسید بانکی را ارسال می کنند، ذکر نمایند.

*** تذکر: اطلاعات ارائه شده در فرم ثبت نام که رصدگر پر کرده است باید درست و مطابق واقعیت باشد و رصدگر قوانین شرکت در ماراتن مسیه ایران و رعایت اخلاق و نظم کار گروهی را برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه بپذیرد.

 2- تکمیل اطلاعات ناقص برخی شرکت کنندگان در فرم ثبت نام که این موضوع از طریق ایمیل به اطلاع آنها رسیده است. برخی از این شرکت کنندگان عکس پرسنلی مناسبی ارسال نکرده اند، یا به درستی مشخص نکرده اند که با چه ابزاری به طور قطعی قصد شرکت در رقابت دارند، یا این که اگر به صورت گروهی قصد شرکت دارند، وضعیت گروه و همگروهی های خود را به درستی مشخص نکرده اند. این پذیرفته شدگان اگر قصد انصراف از حضور در رقابت را ندارند، بایستی این اطلاعات ناقص را تا پایان روز 18مرداد تکمیل کرده و همراه با اسکن رسید بانکی، از طریق ایمیل sufi.competition@gmail.com به اطلاع دبیرخانه سومین رقابت صوفی برسانند تا ثبت نامشان در رقابت کامل شود.

3- شرکت کنندگان در سعادت شهر بایستی اصل رسید بانکی خود، که پشت آن را نام نویسی و امضا کرده اند به همکاران پذیرش رقابت صوفی ارائه کنند.

 

حامیان برگزاری سومین رقابت صوفی

 
شورای اسلامی شهرستان پاسارگاد
 
فرمانداری شهرستان پاسارگاد
 
شهرداری پاسارگاد
 

 
 

     فروشگاه ایران اپتیک

 

 

 

       موسسه آسمان و طبیعت پارس

 

        ماهنامه صنایع هوافضا

 
 

 

 ماهنامه نجوم

 
 
 
 
 
 
اتوبوس اختصاصی شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران برای سفر گروهی زمینی به سعادت شهر

اولویت سفر به شیراز و سعادت شهر، سفر هوایی است. اما با توجه به اینکه بسیاری از شرکت کنندگان ممکن است موفق به رزرو و تهیه بلیت نشوند، لذا برای اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان، روشی برای سفر، بجز سفر زمینی متصور نیست.

اتوبوسی که دبیرخانه سومین رقابت صوفی برای سفر به سعادت شهر تدارک خواهد دید تنها در اختیار کاروان اعزامی منجمان آماتور به این شهر است و سرنشینان آن با آسودگی بیشتری سفر خواهند کرد. این اتوبوس ساعت 17 روز یکشنبه 25 مرداد از تهران حرکت خواهد کرد و پس از گذر از شهرهای قم، کاشان و اصفهان، صبح دوشنبه 26 مرداد به پاسارگاد خواهد رسید. شرکت کنندگان از استان های شمالی و شمال شرقی و شمال غربی کشور می توانند مستقلاٌ یا با همراهی منجمان آماتور شهر یا استان خود به تهران سفر کنند و از تهران به کاروان اعزامی رقابت صوفی از تهران بپیوندند.

هزینه سفر با این اتوبوس جداگانه دریافت خواهد شد. همچنين هزينه صرف غذا و صبحانه در بين راه (در مسير رفت و برگشت از تهران به پاسارگاد) بر عهده خود شركت كنندگان است. اما هزینه اسکان، غذا و کلیه نقل و انتقالات به مدت 4 روز در پاسارگاد و شیراز، چه برای شرکت در رقابت و چه برای بازدید و گردشگری در استان بر عهده حامیان و برگزار کنندگان سومین رقابت صوفی خواهد بود.

 شرکت کنندگانی که مایلند با این اتوبوس به سعادت شهر سفر کنند و یا بار مربوط به تلسکوپ خود را با آن به پاسارگاد بفرستند، برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09329351581 (خانم مبرا) تماس بگیرند. 

اطلاعات بیشتر

سومین رقابت صوفی در تاريخ 27 و 28 مرداد 1388 (سه شنبه و چهارشنبه) در سعادت شهر شهرستان پاسارگاد در استان فارس برگزار می شود. طبق برنامه ريزي انجام شده درصورتي ابري شدن آسمان در شب برگزاري رقابت، اجرای برنامه رقابت به فرداي آن روز يعني 28 و 29 مرداد (چهارشنبه و پنجشنبه) موكول مي‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهرستان پاسارگاد، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سعادت شهر، اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، اینجا کلیک کنید.

برای بررسی وضعیت آب و هوای پاسارگاد در روزهای باقی مانده تا رقابت اینجا کلیک کنید.

 همچنين در طول حضور در شهرستان پاسارگاد، برنامه‌هاي ويژه گردشگري در منطقه و نیز شیراز به همراه كارگاه‌ آموزشي تدارك ديده شده است. براي كسب اطلاعات بيشتر از جزئيات برنامه‌ها و نحوه حضور در پاسارگاد منتظر اطلاعيه هاي بعدي باشيد.

بدين منظور لازم است شركت كنندگان در طي روز‌هاي باقيمانده تا زمان شروع رقابت‌ها هر روز به وبسايت انجمن نجوم ايران – شاخه آماتوري www.asiac.ir مراجعه و ايميل‌هاي خود را نيز چك كنند.

شرکت‌کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با پست الکترونیک دبیرخانه سومین رقابت صوفی به نشانی زیر تماس بگیرند: sufi.competition@gmail.com

 

برای دریافت فهرست اسامی اولیه پذیرفته شدگان در قالب فایل Word اینجا کلیک کنید.

 

 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید