تبلیغات
رصدخانه کوثر اولین همکار رسمی شبهای گالیله ای از ایران شد
ارسال در: 1388/07/11-00:00
پس از دعوت اولیه از تیم UniverseAlive تیم پخش زنده پدیده های کیهان، تری بریجس (Terry Bridges) مسئول بخش رصد آنلاین شب های گالیله ای، از مرکز هدایتگران اندیشه برای پوشش تصویری انلاین این برنامه دعوت به عمل آورد.

پس از دعوت اولیه از تیم UniverseAlive یا همان تیم پخش زنده پدیده های کیهان، تری بریجس (Terry Bridges) مسئول بخش رصد آنلاین شب گالیله ای، دعوت رسمی هیات بین المللی برگزار کننده شب گالیله ای را به مدیر مرکز پژوهشی ابلاغ نمود. این اولین پروژه رصد آنلاین ایران است که در قالب برنامه های بین المللی مشارکت می نماید.

البته در مدت 10 روز مجموعه ای از مذاکرات فنی پیرامون نحوه پخش، زمان پخش و ... مابین طرفین به انجام رسید که حاصل آن افزوده شدن نام ایران به عنوان یکی از کشورهای برگزار کننده رصدهای آنلاین شب گالیله ای بود.

نکته لازم به ذکر همکاری خوب هیات برگزار کننده با مرکز پژوهشی در طول مدت مذاکره بود که با پیشنهادهای ارزشمندی از طرف هیات در جهت ارتقاء کیفیت برنامه همراه گردید.

برنامه تیم UniverseALive شامگاه 2 آبان از ساعت 18:30 تا 20 به وقت ایران با پخش آنلاین اجرام مورد توجه گالیله برگزار خواهد گردید. در خلال این برنامه 1.5 ساعته کاربران می توانند از نگاه تلسکوپهای رصدخانه کوثر.1 به صورت آنلاین اجرام آسمان را مشاهده کنند و از توضیحات صوتی و متنی کارشناس بهره مند گردند. البته با توجه به محدودیت تعداد مشاهده کنندگان آنلاین به 5000 کاربر، علاقه مندان باید حداکثر تا 1 آبان ماه با مراجعه به آدرس  http://www.universealive.com/reg  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. در پاسخ یک نامه الکترونیکی شامل نام کاربری و رمز عبور و نحوه استفاده از برنامه برای ثبت نام کننده ارسال می گردد.

 

کاربران برای استفاده از این برنامه به امکانات زیر نیازمند هستند:

1) رایانه متصل به اینترنت با سرعت معمولی (برای شنیدن صدای کارشناس به اینترنت با سرعت مناسب احتیاج است)

2) مرورگرهای Mozilla Firefox یا Internet Explorer

3) نرم افزار Real Player در صورت تمایل به شنیدن صدای کارشناس

4) Yahoo! Messenger در صورت تمایل به گفتگو با کارشناس رصدخانه

 

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر در سایت بین المللی مراجعه نمائید:

http://www.galileannights.org/remote_observing.html

برای پرسش به info@universealive.com ایمیل بزنید یا به 30002337001111 پیامک ارسال کنید

 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید