تبلیغات
مي توانيد براي نجات شب زمين نشتابيد، اما
ارسال در: 1388/11/28-00:00
اگر از‌ خطرات آلودگي‌نوري و محدود شدن رصدگاه‌ها به جزاير دور و تخريب‌ بيابان‌هاي تاريك خدا توسط آن آگاهيد وقت آن رسيده كه با كمك همديگر گامي در جهت كاهش آلودگي‌نوري كشورمان برداريم.

گروه كاهش‌آلودگي نوري شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران كه فعاليت خود را از سال 86 آغاز نمود در سه شاخه آموزش،‌ پژوهش و اقدامات قانوني اهداف خود براي گسترش فعاليت‌ها و دست‌يابي به كاهش‌ آلودگي‌نوري كشورمان از كليه علاقمندان به فعاليت‌هاي داوطلبانه نجومي‌ دعوت به همكاري میکند.

با شرکت در بخش طرح درس نويسي يا داستان نويسي، نقاشي و كاريكاتور، روايت‌گري، كار با نرم افزار Word و اينترنت و صفحه بندي،آشنايي با نرم‌ افزارهاي گرافيكي، تهيه بروشور، مستند سازي و تهيه گزارش مي تواند در حوزه آموزش و توانايي هايي نظير: عكاسي، جستجو ، ترجمه، ويرايش، ديده‌باني از نورپردازي شهرها، تحقيق و پژوهش در منابع اطلاعاتي ملي و فراملي در حوزه پژوهش این گروه را یاری نمایید. به هر حال اگر هيچكدام از اين مهارت‌ها مطلوب شما نبود با ارسال نظرات خود گروه کاهش آلودگی نوری  را یاری دهید. با پست الکترونیک asemanetarik@gmail.com با این گروه در ارتباط باشید. به خاطر داشته باشید نام،‌ شهر سكونت، سن، ميزان تحصيلات و رشته، مهارت يا حوزه اي كه علاقه به فعاليت در آن را داريد، همراه با شماره تماس خود براي گروه کاهش آلودگی نوری ارسال فرمائيد.


اطلاعات بیشتر در این سایت asemanetarik.com


موفق بمانيد

سيد حامد ميرزاخليل

مسئول گروه كاهش آلودگي نوري شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران

 


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید