تبلیغات
برگزاری همایش نجوم فصل زمستان در گنبد کاووس
ارسال در: 1389/01/15-00:00
همایش نجوم گنبد ویژه فصل زمستان به همت انجمن نجوم گنبد آسمان وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گنبد کاووس برگزار گردید .
 سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 2 گنبد با اعلام خبر فوق افزود : این همایش که تحت عنوان " تولد یک ستاره " به بررسی چگونگی تولد ، رشد و مرگ ستارگان اختصاص داشت ؛ با حضور علاقمندان به این رشته علمی در محل سالن اجتماعات کانون پرورش فکری شماره 2 گنبد برگزار شد .

وی گفت : در این نشست علمی آخرین رویدادها و اخبار نجومی ، برترین عکس های نجومی سال 2009 از نگاه ناسا و مجله علمی نشنال جغرافی به سمع و نظر حاضرین رسید . هم چنین مقاله " نوروز و نجوم" قرائت و سمینار علمی " تولد یک ستاره" نیز اجرا گردید .

منصور آق ادامه داد : در این همایش کانون پرورش فکری و انجمن نجوم گنبد آسمان با اهدا لوح سپاس به 3 تن از اعضای انجمن های نجوم " نجما " و " گنبد آسمان" به نام های سارا رادفر ، غزاله بصیری و بابک نورانی که در مرحله نخست المپیاد فیزیک و نجوم و اختر فیزیک  کشور  جزو نفرات برتر قرار گرفته و به مرحله دوم راه یافته اند ؛  تقدیر نمود .

وی افزود : پخش فیلم نجومی پایان بخش برنامه های این آیین بود و رصد صور فلکی که جزو برنامه های پیش بینی شده مراسم بود ؛  به علت نامساعد بودن شرایط جوی  برگزار نشد.
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید