تبلیغات
شناسايي متخصصان فضايي
ارسال در: 1389/06/16-00:00
نظر به اينکه تحقق اهداف و مأموريت‌هاي استراتژيک سازمان فضايي ايران مستلزم شناسايي و دسترسي به عوامل تخصصي و نخبگان دانشگاهي در مقاطع کارشناسي‌ارشد و دکتري در رشته‌هاي مخابرات، الکترونيک، کنترل، مکانيک، کامپيوتر و هوافضا مي‌باشد.

نظر به اينکه تحقق اهداف و مأموريت‌هاي استراتژيک سازمان فضايي ايران مستلزم شناسايي و دسترسي به عوامل تخصصي و نخبگان دانشگاهي در مقاطع کارشناسي‌ارشد و دکتري در رشته‌هاي مخابرات، الکترونيک، کنترل، مکانيک، کامپيوتر و هوافضا مي‌باشد، لذا از علاقه‌مندان به حوزه‌هاي علوم فضايي، ايستگاه‌هاي زميني، سنجش از دور، گيرنده‌هاي فضايي، امور آزمايشگاه‌هاي فضايي و ساير تخصص‌هاي وابسته دعوت به عمل مي‌آيد نسبت به تکميل فرم اطلاعات فردي و حرفه‌اي و موارد تکميلي از رزومه کاري خود اقدام نموده و فايل‌هاي تکميل شده را به آدرس hrm@isa.ir ارسال نمايند.

بديهي است اين سازمان حضور فرهيختگان علمي و متخصصين فضايي را براي پروژه‌هاي ملي ارج نهاده و از همکاري ايشان با رعايت ضوابط موضوعه بهره‌مند خواهد شد.
دریافت فرم اطلاعات فردي و حرفه‌اي
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید