تبلیغات
نخستین بخش از مستند جویندگان کسوف پخش شد
ارسال در: 1390/02/11-00:00
مستند تلویزیونی جویندگان کسوف کاری از برادران صفاریان پور پرونده ای ده ساله است که مهمترین و جذاب ترین خورشید گرفتگی های  جهان را در سرزمین های مختلف به نمایش میگذارد.

مستند تلویزیونی جویندگان کسوف کاری از برادران صفاریان پور پرونده ای ده ساله است  از مهمترین و جذاب ترین خورشید گرفتگی های  جهان که ضمن روایت این پدیده علمی آن را  دستمایه پرداختن  به سرزمین هایی کرده است که گروه جویندگان کسوف به آنجا سفر می کنند. از قطب جنوب تا جنگل های آمازون، آفریقا ، اقیانوس آرام ، سیبری و...؛ مقصد آنها جایی است که سایه ماه به آن سفر می کند.

اسماعیل میرفخرایی گویندگی گفتار فیلم را برعهده دارد  و بابک امین تفرشی نویسندگی، برنامه ریزی وهماهنگی این سفرها را انجام داده است .این مستند تلویزیونی در طی سیزده قسمت  از هشتم اردیبهشت ماه ، جمعه شب ها ساعت 23 به روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت. مدت زمان تولید این مستند 12سال بوده است که شیوا علی محمدی  و سیاوش صفاریان پور تدوین آن در طی 2سال به پایان رسانده اند.

جویندگان کسوف محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است.

"همکاران پروژه جویندگان کسوف"

کارگردان  سیاوش صفاریان پور
تهیه کننده  محمد فواد صفاریان پور
گفتارمتن  اسماعیل میرفخرایی
نویسنده وتحقیق   بابک امین تفرشی
تدوین    شیوا علی محمدی
مدیرتولید  شهروز خلیل مقدم
تصویر برداران
سیاوش صفاریان پور
بابک امین تفرشی
شهروز خلیل مقدم
گرنات مایزر
اسدال.. قمری نژاد
مدیردوبلاژ  هومن باقری


نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید