تبلیغات
اولین دوره جشنواره عکس آسمان به کار خود پایان داد
ارسال در: 1390/02/24-00:00
آیین اختتامیه اولین دوره جشنواره عکس آسمان بیست و یکم اردیبهشت برگزار شد. در این مراسم که از ساعت 15 الی 17 روز چهارشنبه21 اردیبهشت ماه 90 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برپا شد.

آیین اختتامیه اولین دوره جشنواره عکس آسمان بیست و یکم اردیبهشت برگزار شد. در این مراسم که از ساعت 15 الی 17 روز چهارشنبه21 اردیبهشت ماه 90 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برپا شد، جمعی از هنردوستان، پذیرفته شدگان و دانشجویان حضور داشتند. این مراسم ابتدا با قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و سپس پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود دانشگاه صعتی امیرکبیر ادامه یافت. در ادامه مهندس حسین بابایی، دبیر اولین دوره جشنواره عکس آسمان، دقایقی در مورد جشنواره و سختی‌های اجرا سخن گفتند. سپس جناب آقای مهندس اطمینانی، مدیر اداره فوق برنامه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، درباره فعالیت دانشجویان در کانون‌های دانشگاه و نحوه اجرای جشنواره سخنرانی کردند. پس از نمایش نماهنگی که در آن آثار راه یافته به جشنواره و مراحل داوری و کار به سمع و نظر حضار رسید؛ دکتر مهدی خاکیان، از داوران بخش نجومی، در باب عکاسی نجومی و نحوه داوری‌ها در این بخش صحبت کردند. پس از صحبت‌های ایشان نیز نماهنگی در مورد آسمان و رویدادهای آن نمایش داده شد که بسیار مورد توجه حاضرین قرار گرفت. بعد از آن نوبت به اهدای جوایز به برندگان و اهدای لوح تقدیر  و گواهی شرکت در جشنواره به شرکت‌کنندگان رسید. با اعلام اسامی نفرات برتر، از داوران درخواست شد تا به روی صحنه آمده و لوح یادبود جشنواره را دریافت کنند. اسامی نفرات برگزیده به شرح ذیل است:

برندگان بخش هنری-آزاد:

1.        علیرضا میرزایی

2.        حسین علیزاده

3.        عمران اشرلو

برندگان بخش هنری-دانشجویی:

1.        آرش شکورزاده بلوری

2.        فاطمه بیگ مرادی

3.        محمد امین علم صاحب پور

تقدیرشدگان بخش هنری:

کلثوم ریاحی، محمد حسین انصاری زاده، سید مرتضی جعفری، امین امانت، سعیده آگنج، جواد عسگراوغلی، محمدرضا فروتن، احسان رستمی زاده

برندگان بخش  نجومی-آزاد:

1.       حسین ثابت تبار

2.       محمد رحیمی

3.       غلام حسین زارع

برندگان بخش نجومی-دانشجویی:

1.       مجید قهرودی

2.       محمد رضا فروتن

3.       میلاد نیک روان

تقدیر شدگان بخش نجومی:

امیررضا کامکار- احسان رستمی زاده

شایان ذکر است نمایشگاه آثار راه یافته به جشنواره تا پایان روز 28 اردیبهشت ماه به غیر از روزهای 5شنبه و جمعه در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه امیرکبیر، طبقه همکف، همچنان برقرار است.

 

نظرات ارسالی:
 
احسان رستمی زاده
1391/04/26   9:19:00 PM
واقعا متاسفم برای مسئولین برگزار کننده این نمایشگاه که بویی از صداقت نبرده اند.

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید