تبلیغات
اعلام برنده جایزه «ثبوتی»
ارسال در: 1390/03/01-00:00
هیئت داوران جایزه «ثبوتی» آقای هادی بابایی لیف شاگردی را برای ارائه طرح ساخت و تولید هم خط کننده های لیزری به دلیل بالا بودن کیفیت رصد و طراحی ظریف و مناسب آن و ارسال گزارش فنی و طراحی‌های مکانیکی حائز شرایط عمومی دریافت جایزه «ثبوتی» تشخیص داد.

هیئت داوران جایزه «ثبوتی» ساخت ادوات نجومی آقای هادی بابایی لیف شاگردی را برای ارائه طرح ساخت و تولید هم خط کننده های لیزری به دلیل بالا بودن کیفیت رصد و طراحی ظریف و مناسب آن و همچنین ارسال گزارش فنی و طراحی‌های مکانیکی حائز شرایط عمومی دریافت جایزه «ثبوتی» تشخیص داده و به عنوان برنده ی این جایزه در سال ۱۳۹۰ برگزیده است.

این جایزه موازی با برگزاری پانزدهمین گردهمایی پژوهشی نجوم ایران در روز پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ در دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان پس از ایراد سخنرانی رئیس انجمن نجوم ایران آقای دکتر قنبری پیرامون علت نهادن نام استاد ثبوتی بر روی این جایزه و آقای دکتر حبیب خسرو شاهی از اعضای هیئت مدیره انجمن نجوم ایران در مورد علت انتخاب طرح مورد نظر، توسط آقای دکتر خواجه پور نماینده معرفی شده از سوی آقای دکتر ثبوتی به آقای بابایی تقدیم شد. در این جلسه که با حضور فرهیختگان علم نجوم برگزار شد آقای دکتر خواجه پور به ویژگی های مهم علمی و اخلاقی استاد گرانقدر آقای دکتر ثبوتی اشاره نموده و از هیئت مدیره انجمن نجوم ایران برای انتخاب شایسته این نام برروی جایزه قدر دانی نمودند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید