تبلیغات
خورشید آبله گون!
ارسال در: 1390/06/11-12:13
نزدیکترین ستاره به ما خورشید بیمار است.

تصویر بزرگتر

خورشید ستاره ای است که زندگی را به زمین بخشیده است. همه انرژی طبیعت انسان و هر موجودی روی زمین میلیارها سال پیش از ابر عظیم فضایی که خورشید و سیارات را بوجود آورد تشکل شده است و منشا ما زمینی ها همانی است که خورشید را بوجود آورده است. هر اتفاق مهمی در خورشید بیفتد روی زمین هم تاثیر میگذارد. از تغییر شرایط اب و هوایی گرفته تا تاثرات مغناطیسی و رادیوی روی ماهواره ها و وسایل دیجیتال . پس خورشید برای ما مهم است و باید به دقت تغییرات آن را زیر نظر داشته باشیم.

خورشید این روزها انگار بیمار شده است. لکه های تیره رنگی که روز به روز به تعداد آنها افزوده میشود جالب توجه است. اگر تمایل به تحقیق در باره خورشید هستید فرصت خوبی است تا حرکت و تعداد لکه های خورشید را بررسی کنید. 

در صورتی که تلسکوپ دارید با استفاده از فیلتر مناسب خورشید را رصد و یا عکاسی کنید. میتوانید در یک دوره یک ماهه این کار را انجام دهید . حتی میتوانید بدون عکاسی از خورشید از طریق اینترنت خورشید را رصد کنید. به سایت www.Spaceweather.com بروید و سمت چپ سایت قسمت خورشید را کلیک تا تصویر بزرگ همراه با جزییات لکه ها را ببینید. در این سایت اطلاعات دقیق و به روز از وضعیت آسمان شب نیز وجود دارد که میتواند شما را راهنمایی کند.

 

منبع :ParsSky.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید