تبلیغات
اطلاعیه چهارم دبیرخانه برگزاری رقابت صوفی
ارسال در: 1390/06/30-15:47
با توجه به درخواست شرکت کنندگان محترم رقابت صوفی برای تمدید زمان واریز وجه و ثبت نام نهایی این زمان تا شامگاه شنبه تمدید شد.

محمد رحیمی

با توجه به درخواست شرکت کنندگان محترم رقابت صوفی برای تمدید زمان واریز وجه و ثبت نام نهایی این زمان تا شامگاه 5 شنبه تمدید شد. آن دسته از شرکت کنندگانی که تا کنون نتوانسته اند وجه ثبت نام را به حساب انجمن نجوم ایران واریز نمایند فقط تا شنبه (حضوری یا اینترنتی)میتوانند وجه آن را واریز و فیش واریزی یا کد تراکنش را از طریق لینک موجود در این صفحه ارسال فرمایند.

امکان حضور عکاسان نجومی

به درخواست تعدادی از علاقمندان به عکاسی نجومی دبیرخانه رقابت صوفی امکان حضور شرکت کنندگان غیر رقابتی ویژه عکاسان نجومی را فراهم کرده است. علاقمندانی که تمایل به شرکت در برنامه و عدم حضور در بخش رقابت رصدی را دارند میتوانند با واریز مبلغ 600.000 ریال معادل 60 هزار تومان به عنوان هزینه های اقامت و رفت آمد محلی در این برنامه شرکت نمایند.

قابل ذکر است رقابتی برای این علاقمندان در بخش عکاسی وجود ندارد و صرفا برای حضور عکاسان شب این امکان فراهم شده است.

برای ثبت نام قطعی، شرکت کنندگان رقابتی وجه ثبت‌نام به میزان800.000 ریال (برای اعضای شاخه 750.000 ریال) و برای علاقمندانی که برای عکاسی نجومی شرکت خواهند کرد مبلغ 600.0000 ریال را به شماره حساب 23655 نزد بانك تجارت شعبه فلسطين-انقلاب تهران كد 00185 به‌نام انجمن نجوم ايران (شماره شبا: IR400180000000000018523655) واریز کنید، فیش را اسکن نموده يا با موبايل از آن تصويري واضح تهيه نماييد و تصویر آن را همراه با نام کامل خود ارسال کنید. ارسال فیش بانکی

نمونه فیش بانکی

- دقت کنید که نام پرداخت‌کننده‌ی فیش حتي‌المقدور به نام خودتان باشد.

- اصل فیش را نزد خود نگه دارید تا در زمان پذیرش از شما تحویل گرفته شود.

- در حال حاضر امکان پرداخت اینترنتی، انتقال کارت به کارت و سایر پرداخت‌های الکترونیکی وجود ندارد.

- ثبت‌نام تا ساعت 24 روز شنبه 1/07/90 انجام می‌شود. عدم ثبت‌نام در مهلت مقرر به منزله‌ی انصراف قطعی رصدگر تلقی خواهد شد و دبیرخانه‌ی رقابت مجاز است با حذف فرد مذکور، رصدگران دیگر را جایگزین نماید.

- به رصدگران توصیه می‌شود با توجه به زمان‌بندی برنامه، تمهیدات رفت و برگشت را در نظر داشته باشند و در اولین فرصت برای تهیه بلیط اقدام کنند.

- در هنگام برگزاری برنامه ورود وسیله‌ نقلیه‌ی شخصی به داخل کمپ و محدوده‌ی برگزاری رقابت ممنوع است و تیم برگزارکننده در طول رقابت تعهدی برای تهیه‌ی فضای پارکینگ در استان کرمان ندارد.

- طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، چنانچه بر حسب ضرورت تغییری در برنامه رخ ندهد، اجرای برنامه به این ترتیب خواهد بود:

چهارشنبه 06/07/90

پذیرش و اسکان در کرمان –

بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر کرمان

پنج‌شنبه 07/07/90

افتتاحیه – عزیمت به کمپ کویری شهداد و استقرار در محل رقابت

جمعه 08/07/90

ضد استقرار و حرکت بسوی کرمان – استراحت –

مراسم اختتامیه در باغ شاهزاده ماهان و پایان برنامه

- فهرست اجرام رصدی و همچنین برنامه‌ی زمانی رقابت متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

- شرکت‌کنندگان چهارمین رقابت رصدی صوفی ایران در صورت بروز مشکل و در موارد ضروری می‌توانند با سیدعلی اصغر ربانی، دبیر رقابت به شماره 09399535390 (از ساعت 9 تا 13 و از ساعت 17 تا 22) تماس حاصل نمایند.

شاخه‌ی آماتوری انجمن نجوم ایران و دبیر چهارمین رقابت صوفی، رقابت دلنشین و شب رصدی خاطره‌انگیزی را برای شرکت‌کنندگان این برنامه آرزو دارد.

کمیته‌ی برگزاری چهارمین رقابت رصدی صوفی ایران.

ارسال فیش بانکی

منبع :asiac.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید