تبلیغات
فراخوان مقاله در دومین کارگاه بین المللی اختفاهای نجومی
ارسال در: 1390/07/03-09:51
دومین کارگاه بین المللی اختفاهای نجومی که به طور سالانه از طرف IOTA/ME  برگزار می شود، از 23-25 آبان ماه در اهواز و به میزبانی میراث فرهنگی استان خوزستان با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

دومین کارگاه بین المللی اختفاهای نجومی که به طور سالانه از طرف IOTA/ME  برگزار می شود، از 23-25 آبان ماه در اهواز و به میزبانی میراث فرهنگی استان خوزستان با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند ”خلاصه و اصل“ مقالات خود را طبق الگوی ارائه شده، حداکثر تا هفتم آبان ماه به ایمیل iotamiddleeast@yahoo.com ارسال نمایند.

نحوه تنظیم و ارسال مقالات:
1. مقالات ارسالی دارای محتوای پژوهشی در یکی از زمینه های مرتبط با اختفاها باشند.
2. خلاصه مقالات در یک صفحه A4 و در برگیرنده عنوان، هدف، شرح، نتیجه گیری و مراجع باشد.
3. خلاصه و اصل مقاله های ارسالی باید براساس موارد زیر تهیه شود:
* نرم افزار: word 2003
* زبان خلاصه مقاله: فارسی و انگلیسی
* زبان مقاله: فارسی
* فاصله سطرها: 1.15
* ابعاد صفحه:   A4
* قلم:Times New Roman
* اندازه قلم عنوان 12، نام نويسندگان و متن اصلی 11،آدرس ایمیل نويسندگان و مرجع 10
* حاشیه ها: 6 سانتی‌متر از بالا و3 سانتی‌متر از پایین، چپ و راست
* عنوان مقالات با حروف پررنگ (Bold) و نشانی ایمیل نویسندگان به صورت ایتالیک تایپ شود. نام نویسندگان مقاله با ستاره مشخص شود.
* خلاصه مقالات بایستی در یک صفحه تهیه گردند ولی برای اصل مقالات محدودیت صفحه وجود ندارد.

4. خلاصه مقالات باید حداکثر تا تاریخ هفتم آبان ماه 1390 به دبیرخانه کارگاه بین المللی از طريق ارسال ایمیل رسیده باشد و کمیته برگزاری پس از دریافت خلاصه مقاله ایمیلی برای تایید دریافت ارسال می کند. کمیته برگزار کننده از بررسی و پذیرش مقالاتی که پس از تاریخ فوق واصل و یا مطابق دستورالعمل تعیین شده تنظیم نشده باشد معذور است.
5. مسئولیت صحت مطالب به عهده نویسنده اصلی مقاله است.
6. موضوع انتخابی برای مقاله ها باید براساس منشور علمی IOTA بوده و کلیه مباحث مرتبط با اختفا مورد پذیرش خواهد بود.
7. از نویسندگان مقاله های پذیرفته شده توسط هیئت داوران، قبل از برگزاری کارگاه، برای یک تست سخنرانی به تهران دعوت خواهند شد.
8. هیئت داوران عبارتند از: پاول میلی (نائب رئیس IOTA/USA)، دیوید گالت (مسئول داده های رصدی IOTA) و آتیلا پرو (رئیس IOTA/ME).

لازم به ذکر است از طرف کمیته برگزاری کارگاه بین المللی به مقاله برتر یک ربع سکه بهار آزادی همراه با لوح IOTA/ME اعطا خواهد شد.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید