تبلیغات
اطلاعیه پنجم رقابت صوفی
ارسال در: 1390/07/03-16:55
اطلاعیه پنجم رقابت صوفی به همراه فهرست اجرام رصدی صوفی و همچنین فهرست حامیان رقابت منتشر شد.

اطلاعیه پنجم رقابت صوفی به همراه فهرست اجرام رصدی صوفی و همچنین فهرست حامیان رقابت منتشر شد.

- ميزبانان چهارمین رقابت رصدی صوفی رازی در کرمان، هسته پژوهشي نجوم دانشگاه شهيد باهنر، شركت پيشگامان نجوم كوير، انجمن هلال كوير ، انجمن نجوم سمپاد كرمان  و  انجمن نجومي افلاك كوير هستند.

- همچنین برگزاری چهارمین رقابت صوفی رازی ایران با حمایت نهاد‌ها، موسسات دولتی و غیر‌دولتی زیادی  امکان‌پذیر شده است. از آن‌جمله می‌توان به استانداری کرمان  ، دانشگاه شهید باهنر کرمان   ، فرمانداری کرمان   ، حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی کرمان  ، دانشگاه علوم پزشکی کرمان  ، فرماندهی انتظامی استان کرمان   ، شهرداری کرمان   ، شهرداری سیرجان  ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان  ، صدا و سیمای مرکز کرمان  ، دانشگاه آزاد اسلامی کرمان   ، اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان کرمان   ، جمعیت هلال احمر کرمان   ، بخشداری شهداد   ، آموزش و پرورش شهداد   ، هواپیمایی ماهان   ، بانک تجارت کرمان   و شرکت گل گهر سیرجان   به همراه حامیان آن انجمن نجوم ایران  و شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران  ، اشاره نمود. علاوه بر این ، شرکت‌ها و موسسات دیگری نیز این برنامه را به طرق گوناگون پشتیبانی نموده‌اند.

موسسه و فرشگاه طبیعت  آسمان شب   , موسسه آسمان پارس   , ماهنامه نجوم , ماهنامه آسمان شب  , شرکت دید آسمان   ( نمایندگی انحصاری صنایع اپتیک اصفهان صا ایران)

- رصدگران در  شب رقابت جمعا تعداد 130 جرم منتخب از فهرست‌های گوناگون اجرام غیر‌ستاره‌ای به همراه اجرام ثبت‌شده توسط دانشمند ایرانی «عبدالرحمن صوفی رازی» را رصد خواهند نمود. در این اطلاعیه 110 جرم معرفی شده است و برای آزمودن مهارت‌های رصدی(به جای پرسش‌های رصدی) شرکت‌کنندگان 20 جرم دیگر نیز در ابتدای رقابت توسط داوران به رصدگران ارائه خواهد شد. فهرست اجرام را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

- رصدگران استان تهران و استان‌های همجوار و همچنین رصدگران ساکن در شهرهای مسیر تهران-کرمان که تمایل دارند با اتوبوس تهران همراه شوند و به صورت دسته‌جمعی به کرمان مسافرت نمایند، لازم است در اولین فرصت با هماهنگ‌کننده‌ی این اتوبوس، آقای حامد سلیمانی به شماره 09360083642 تماس حاصل نمایند. با توجه به محدودیت‌های اجرایی، رصدگران فقط تا پایان روز یکشنبه برای درخواست فرصت دارند. شایان ذکر است شاخه‌ی آماتوری انجمن نجوم ایران و تیم برگزار‌کننده هیچگونه مسوولیتی در قبال رفت و آمد، هماهنگی و هزینه‌ی این اتوبوس ندارد.

- با توجه به احتمال بروز مسمومیت‌های غذایی، به رصدگران توصیه می‌شود در طول مسیر حتی‌الامکان از غذاهای کنسرو شده و مطمئن استفاده نمایند.

- برنامه‌ی اجرایی چهارمین رقابت رصدی ایران در اطلاعیه‌ی نهایی اعلام خواهد شد. بهترین زمان حضور و پذیرش برای استفاده از تمام بخش‌های برنامه، قبل از غروب روز چهارشنبه‌ است.

- وقت و زمان شرکت‌کنندگان از لحظه‌ی پذیرش تا رسیدن به کرمان (پس از اختتامیه)، بر اساس برنامه‌ریزی تیم اجرایی صرف خواهد شد. به همین خاطر برای جلوگیری از هرگونه اختلال و ناهماهنگی، از شرکت‌کنندگان انتظار می‌رود با تیم اجرایی نهایت همکاری را داشته باشند.

- پذیرش از بعدازظهر روز سه‌شنبه آغاز می‌شود. تیم پذیرش و استقبال در مبادی شهر کرمان (فرودگاه، راه‌آهن و پایانه‌ی مسافربری) آماده پذیرایی از شرکت‌کنندگان عزیز خواهد بود. در هنگام اسکان ارائه‌ی اصل فیش واریز مبلغ ثبت نام الزامیست. شرکت‌کنندگان جهت هماهنگی بیشتر و اطلاع از وضعیت ایاب‌و‌ذهاب کرمان و همچنین وضعیت پذیرش و اسکان می‌توانند با دبیر اجرایی برنامه در کرمان آقای محمدجواد پیشگویی به شماره 09356146600 تماس حاصل نمایند.

- اختتامیه‌ی رقابت، ظهر روز جمعه در باغ شاهزاده ماهان برگزار می‌شود و پس از بازگشت به کرمان برنامه به‌طور رسمی پایان مییابد. برای سهولت و آسایش بیشتر شرکت‌کنندگان و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، امکان اقامت در محل اسکان تا بعدازظهر روز شنبه برای شرکت‌کنندگان وجود دارد.

متقاضیان و شرکت‌کنندگان چهارمین رقابت صوفی ایران در صورت بروز مشکل و در موارد ضروری می‌توانند با سیدعلی اصغر ربانی، دبیر رقابت، به شماره 09399535390 (از ساعت 14 تا 23) تماس حاصل نمایند.

شاخه‌ی آماتوری انجمن نجوم ایران و دبیر چهارمین رقابت صوفی، رقابت دلنشین و شب رصدی خاطره‌انگیزی را برای شرکت‌کنندگان این برنامه آرزو دارد.

کمیته‌ی برگزاری چهارمین رقابت رصدی صوفی ایران.

منبع :asiac.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید