تبلیغات
افتتاح مرکز گفتگوی منجمان پارسی زبان (نسخه آزمایشی)
ارسال در: 1390/07/12-06:05
سرانجام پس از حدود 9 ماه برنامه ریزی و فعالیت، نسخه آزمایشیِ مرکز گفتگوی منجمان پارسی زبان افتتاح شد.

در مرکز گفتگوی منجمان پارسی زبان شما می توانید از هر آنچه که برای شما "به عنوان یک نجومی" اتفاق می افتد بگویید، به بحث و تبادل نظر و تعامل با سایر نجومی ها و گروه های نجومی بپردازید و اطلاعات (تصاویر، ویدئوها، مقالات و ...) خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما می توانید با شرکت در بحث ها، تعامل با سایر نجومی ها و اشتراک اطلاعات، موضوعات مناسب برای ایجاد یک گروه و فعالیت در آن را شناسایی کرده و پس از تکمیل و ارائه فرم ایجاد گروه (پس از بررسی و تایید آن)، فعالیت خود را آغاز کنید.

 در این سرزمین مجازی می توانید امکانات و بخش هایی همچون پروفایل کاربری، وبلاگ ها، گروه ها، انجمن، رویدادها، لینک ها، آپلود سنتر، چت و ... را بیابید. شما به عنوان یک فرد نجومی می توانید از خدمات سایت استفاده کرده و با ایجاد گروه یا فعالیت در گروه های موجود به ارتقای سطح نجوم همت بگمارید. در این بین گروه شما نیز می تواند یا به طور رسمی عضو مرکز گفتگو شده و به عنوان عضوی از آن با تمام پتانسیل در کارهای مرکز گفتگو فعالیت کند و یا اینکه می تواند در کمترین حالت با هماهنگی با مدیر سایت یک گروه جهت اطلاع رسانی از فعالیت های خود در مرکز گفتگو ایجاد کند. ضمنا پس از مدتی بخش هایی از سایت که این امکان را داشته باشند، جهت اداره امورشان به شایسته ترین گروه عضو مرکز گفتگو محول خواهند شد. همچنین تیم مدیریتی مرکز گفتگو بر طبق برنامه ریزی صورت گرفته برای یک سال آینده، هر ماه یا هر دو ماه یک بار، یک امکان، خدمت و بخش جدید را به مرکز گفتگو اضافه خواهد کرد. هر کدام از امکانات و بخش های در نظر گرفته شده به تنهایی قابلیت تبدیل شدن به یک طرح یا وبگاه نجومی کامل و جذاب را دارا هستند، اما در مرکز گفتگو به عنوان یک بخش جانبی ارائه می شوند. این سرزمین مجازی تحت مدیریت جناب آقای محسن الهامیان اداره می شود و مجری فعلی آن انجمن نجوم آسمان مهر بیرجند می باشد.  

صفحه اصلی: http://patc.ir/home/index     صفحه اینترو: http://patc.ir 

منبع :http://patc.ir
نظرات ارسالی:
 
najva
1392/05/08   1:22:00 PM
salam aghae elhamiyan man narahatam chera anjoman dg faaliyat nadare aslan monhal shode chon alan chand roooze bala nemiyad?????????

محسن الهامیان
1391/10/14   5:44:00 PM
خواهش می کنم دوست عزیز. :)

دوست
1390/12/02   11:33:00 AM
باسلام از اینکه این سرزمینو ایجاد کردین خوشحال شدم. باتشکر

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید