تبلیغات
آغاز ثبت نام در سومین کارگاه و نمایشگاه TWAN
ارسال در: 1390/07/20-19:26
سومین کارگاه و نمایشگاه تخصصی عکاسی توان TWAN با موضوع عکاسی نجومی و پردازش داده­ها و تصاویر از تاریخ 25 لغایت 27 آبان ماه 1390 در شهر زنجان برگزار خواهد شد.

محمد رحیمی

سومین کارگاه و نمایشگاه تخصصی عکاسی توان TWAN با موضوع عکاسی نجومی و پردازش داده­ها و تصاویر از تاریخ 25 لغایت 27 آبان ماه 1390 در شهر زنجان برگزار خواهد شد.به گفته  اسدالله قمری نژاد  دبیر برگزاری کارگاه توان در ایران مهمانان خارجی سومین کارگاه و نمایشگاه توان  مایک سیمونز ( مدیر انجمن منجمان بدون مرز )، تنج تزل ( از ترکیه ) ، لارنت لاودر ( از فرانسه )  خواهند بود.سه عکاس ایرانی پروژه بابک امین تفرشی ( مدیر طرح TWAN ) ، اشین زاکاریان و امیرحسین ابوالفتح به همراه چند عکاس دیگر ایرنی نیز سخنرانان این کارگاه هستند.

گزارش برگزاری دومین کارگاه توان در ابران سال 1389

 برای ثبت نام لطفا فرم ثبت نام را به دقت تکمیل نمایید. در این دوره کارگاه توان در زمان پر کردن فرم ثبت نام علاوه بر تکمیل فرم نام نویسی یک قطعه عکس پرسنلی از شرکت کنندگان دریافت میشود. همچنین شرکت کنندگان گرامی میتوانند 5 عکس از بهترین آثار خود را در زمان نام نویسی اینترنتی به دبیر خانه توان در ایران ارسال نمایند. این تصاویر در گزینش شرکت کنندگان و همچنین در زمان برگزاری کارگاه ها با نام شرکت کنندگان گرامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پس از ثبت نام در صورت تایید با شما تماس گرفته میشود. مبلغ ثبت نام برای شرکت در این کارگاه  80000 تومان است. توجه داشته باشید پس از تایید شما و تماس مسولان برگزاری مبلغ شرکت در کارگاه را به شماره حساب 23655 بانک تجارت شعبه فلسطین - انقلاب تهران کد 00185 به نام انجمن نجوم ایران واریز نمایید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن انجمن نجوم ایران تماس بگیرید. 

 

 

در باره پروژه جهان در شب (توان TWAN) بیشتر بدانید.

 

پروژه‌ی بین‌المللی جهان در شب (The World At Night/ TWAN) گروهی از سی نفر از اخترشناسان و بهترین عکاسان در زمینه‌ی عکاسی تلفیقی زمین و آسمان شب است که در حدود بیست کشور جهان پراکنده‌اند. توآن که از سوی انجمن بین‌المللی نجوم و یونسکو یکی از پروژه‌ها‌ی ویژه سال جهانی نجوم نیز نام گرفت، برنامه‌ای از سوی انجمن منجمان بدون مرز است تا با تهیه و ارائه تصاویر خیره‌کننده و هنرمندانه از آسمان شب بر فراز آثار تاریخ و طبیعی در جهان (از جمله ایران) به معرفی عمومی زیبایی‌ و ارزش آسمان شب و نجوم بپردازد. از سوی دیگر تصاویر توآن وحدتی جهانی را نشان می‌دهند که آسمان‌شب بین اقوام، ادیان و قلمروهای خط‌کشی‌های انسان ایجاد می‌کند. در همان شبی که ماه از فراز اورست طلوع می‌کند، با فقط چند ساعتی اختلاف، در آسمان فوجی‌‌یاما در شرق دور، بر فراز کوه‌های البرزدر ایران، در صحرای آفریقا، دشت‌های سبز اروپا، و از اعماق گرندکانیون آمریکا هم دیده می‌شود. آسمان شب مانند سقفی یک‌رنگ بالای سر همه‌ی انسان‌هاست زیر آن ما یک خانواده‌ایم و زمین نه مجموعه‌ای از کشورها که سیاره‌ای بی‌مرز است. جامعه علمی و مراکز آموزشی از تصاویر توآن برای آموزش و ترویج نجوم بهره می‌برند و نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های آموزشی توآن تاکنون در بیست و پنج کشور جهان در شش قاره برگزار شده‌اند. مدیر و موسس پروژه جهان در شب بابک امین‌تفرشی است؛ نویسنده‌ی ‌علمی و کارشناس نجوم، عکاس آسمان‌شب، عضو شورای مدیریت انجمن منجمان بدون مرز، عضو شورای سردبیری ماهنامه نجوم، و عضو شورای دبیران انجمن نجوم ایران – شاخه آماتوری، و عضو هیئت علمی موسسه آسمان شب. در کشورهای مختلف جهان انجمن‌ها، موسسات و هماهنگ‌کننده‌‌های منطقه‌ای در انجام گرفتن برنامه‌های این پروژه در کشور خود با توآن همکاری می‌کنند. در ایران اوشین دانیلی ذاکاریان و امیر حسین ابوالفتح به همراه بابک امین تفرشی از عکاسان این پروژه اند.  وبگاه www.twanight.org

 

فرم ثبت نام

 

تصویر مربوط به برگزاری کارگاه توان در اسفند ماه 1389 در زنجان

 

عکس از رضا ولائي

نظرات ارسالی:
 
ABBAS
1390/07/25   8:28:00 AM
اگر ممکنه راهنمایی کنید

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید