تبلیغات
آسمان شب رتبه اول طراحی و صفحه‌آرایی را به خود اختصاص داد
ارسال در: 1390/08/18-14:01
آسمان شب رتبه اول طراحی و صفحه‌آرایی را به خود اختصاص داد.

آسمان شب رتبه اول طراحی و صفحه‌آرایی را به خود اختصاص داد

ششمین جشنواره مطبوعات و نمایندگی خبرگزاری‌های داخلی استان اصفهان و نخستین جشنواره فرا استانی مطبوعات با حضور استان‌های چهارمحال وبختیاری، فارس، قم و یزد از12 تا 14 آبان‌ماه درمجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان برگزار شد. آیین اختتامیه این جشنواره با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان، با معرفی نفرات برتر شامگاه 14 آبان ماه و در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان به کار خود پایان داد.

nightsky.jpg

 در این مراسم ماهنامه آسمان شب در بخش طراحی، گرافیک و صفحه آرایی در بخش نشریات سراسری حائز رتبه اول شد.

گفتنی است در پایان نمایشگاه بین المللی مطبوعات که در مصلی تهران برگزار شده بود در بخش نشریات اجتماعی و معلومات عمومی به عنوان شرکت کننده برتر انتخاب شد.این موفقیت را به دوست‌داران آسمان شب تبریک می‌گوییم.

منبع :nightsky.ws
نظرات ارسالی:
 
عبدالرضا لاوری
1390/08/19   9:41:00 AM
این موفقیت بزرگ را تبریک گفته وپیروزیهای بزرگتری را برایتان آرزو می کنم.

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید