تبلیغات
آیاز برنده چهارمین جشنواره وب ایران
ارسال در: 1390/11/11-14:54
با برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره وب ایران و اتمام کار داوری، برترین های هر گروه معرفی و تندیس جشنواره به آنها اعطا شد. وب سایت اطلاع رسانی انجمن نجوم آیاز که قبلا به عنوان کاندیدای این دوره در بخش سایت های موسسات غیر دولتی معرفی شده بود، یکی از بر
با برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره وب ایران و اتمام کار داوری، برترین های هر گروه معرفی و تندیس جشنواره به آنها اعطا شد. وب سایت اطلاع رسانی انجمن نجوم آیاز که قبلا به عنوان کاندیدای این دوره در بخش سایت های موسسات غیر دولتی معرفی شده بود، یکی از برندگان جشنواره شناخته شد.

این موفقیت را به تمامی اعضای انجمن ، دست اندرکاران سایت آیاز و همچنین علاقه مندان به نجوم در کشور تبریک عرض می کنیم.

وب سایت انجمن نجوم آیاز کار خود را از دهم شهریور ماه ۱۳۸۹ آغاز کرده و در این مدت کم توانسته علاوه بر اطلاع رسانی برنامه های انجمن، مخاطبان خود را در جامعه نجومی کشور پیدا کند و به تولید علم و رفع نیاز های علمی کاربران بپردازد. این دومین موفقیت سایت آیاز از زمان تاسیس می باشد و پیش از این نیز در جشنواره وبگاه های نجومی به موفقیت دست یافته بود.

مدیریت سایت بر خود لازم می داند از سیدامیرحسین قاضی طباطبائی (طراح وب) ، مهدی آجیلی (سردبیر) و خانم هانیه امیری صادقان (نویسنده ارشد) و تمامی کسانی که وبسایت آیاز را در رسیدن به این موفقیت ها یاری کردند سپاسگزاری کند.

آیاز هم به انتخاب داوران و هم به انتخاب کاربران به عنوان بهترین سایت موسسات غیر دولتی شناخته شده که نشان از لطف کاربران و علاقه مندان متعدد این سایت دارد و بازتاب خبر رای گیری از طرف “مرکز گفتگوی منجمان پارسی” با مدیریت آقای محسن الهامیان بی تاثیر در رای های مردمی نبوده است که صمیمانه از حسن نظر ایشان سپاسگزاریم.

اختتامیه چهارمین جشنواره وب ایران

دست اندرکاران این جشنواره با تلاش شبانه روزی خود، تاثیر به سزایی را در رشد و تعالی وب ایران داشتند. چهارمین دوره این جشنواره با رشد قابل توجهی نسبت به سال های گذشته همراه بوده که می توان به عضویت این جشنواره در کنسرسیوم جهانی وب در سال ۹۰ ، افزایش چشم گیر شرکت کنندگان (۳۹۰۰ سایت) و همچنین ارائه گروه های متعدد (بیش از ۹۰ گروه) برای دسته بندی شرکت کنندگان اشاره کرد. اما با این وجود گروه خاصی در حوزه نجوم و رقابت در این زمینه ارائه نشده بود که بدون شک ناشی از کمکاری جامعه نجومی کشور در فضای مجازی اینترنت می باشد.

سیدعمادالدین قاضی طباطبایی | مدیر سایت آیازاسترو

آسمان پارس موفقیت انجمن نجوم آیاز را به این عزیزان تبریک و شادباش میگوید.


منبع :http://ayazastro.com/ayaz-won-the-fourth-iran-web-
نظرات ارسالی:
 
قاضی طباطبایی
1390/11/12   11:46:00 AM
با سلام. از لطفتون سپاسگزارم و ممنون به خاطر بازتاب خبر. به امید موفقیت فعالان نجوم در ایران سید عماد الدین قاضی طباطبایی

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید