تبلیغات
اولین جلسه هم اندیشی نجوم آماتوری استان قم برگزار شد
ارسال در: 1390/12/11-12:39
جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت فعلی نجوم آماتوری استان قم با حضور تعدادی از منجمین آماتور فعال استان در دفتر مرکزی شرکت تعاونی رصدگران سها برگزار شد.

 

جلسه هم اندیشی بررسی وضعیت فعلی نجوم آماتوری استان قم با حضور تعدادی از منجمین آماتور فعال استان در دفتر مرکزی شرکت تعاونی رصدگران سها برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای نوری معاونت محترم رصد و گردشگری شرکت تعاونی رصدگران سها ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه به طور مختصر فعالیت های انجام شده در سال 90 و در چند سال اخیر برای پیشبرد نجوم آماتوری در استان قم را بیان نمودند. ایشان با تاکید بر اینکه حضور دوباره افراد خبره و مستعد در نجوم، زمینه را برای رفع مشکلات و ارتقای وضعیت فعلی آن فراهم می کند افزود: گروه های فعال نجوم استان قم در دانشگاه ها و مراکز معتبری همچون مجتمع فرهنگی نور و کانون مریم و سایر کانون ها باید دست به دست هم داده و با تعاملی مثبت و سازنده در راه رفع موانع نجوم آماتوری و آشنایی هرچه بیشتر مردم با نجوم بکوشند.

آقای نوری خاطر نشان کرد مجموعه تعاونی رصدگران سها آمادگی هرگونه همکاری با انجمن های مختلف نجوم در سطح استان و سازماندهی و هماهنگی آنها را دارد.

دبیران محترم انجمن نجوم دانشگاه قم، دانشگاه صنعتی قم،‌انجمن نجوم نور،‌بخش نجوم کانون شهید فهمیده و جمعی از فعالان عرصه نجوم در سطح استان قم در این جلسه حضور داشتند.

اعضای حاضر در جلسه راهکارهایی برای یکسو شدن فعالیت های نجوم آماتوری استان، ایجاد زمینه های تقویت روحیه کار تیمی و پرهیز از موازی کاری، نحوه جذب حداکثری مردم به نجوم و ترویج آن،‌ زمینه های تقویت استعدادهای بالقوه نجوم در سطح مدارس و دانشگاه ها و همچنین مشکلات و موانع موجود در نجوم استان و نحوه برطرف نمودن آن را مورد بحث و چالش قرار دادند.

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید