تبلیغات
فراخوان همکاری با پروژه سی شب صلح ستارگان در ایران
ارسال در: 1391/01/10-21:19
پروژه بین المللی صلح ستارگان در تداوم برنامه های خود در نظر دارد تا برنامه سی شب صلح ستارگان را با همکاری انجمن منجمان بدون مرز در ماه آوریل سال 2012 برگزار کند.

پروژه بین المللی صلح ستارگان در تداوم برنامه های خود در نظر دارد تا برنامه سی شب صلح ستارگان را با همکاری انجمن منجمان بدون مرز در ماه آوریل سال 2012 برگزار کند . این برنامه طبق جدول زمانبندی از تاریخ 22  تا 24  فروردین  ماه  در ایران قابل اجرا است.سی شب صلح ستارگان برنامه مشترکی است برای ترویج نجوم و صلح  درماه جهانی نجوم، که دردوسال گذشته با همکاری بسیاری از گروه نجومی جهان اجرا شده است. گروه های نجومی علاقه مند به همکاری با این پروژه در سال 2012 می توانند از طریق پست الکترونیک با هماهنگ کننده این برنامه در ایران در تماس باشند.

 safarianpour@starpeace.org

 

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید