تبلیغات
برنامه آیاز به مناسبت شب یوری در تبریز
ارسال در: 1391/01/21-19:40
با فرا رسیدن پنجاه و یکمین سالگرد نخستین سفر انسان به فضا در ۱۲ آوریل ۱۹۶۱ و نامگذاری این روز به عنوان شب یوری و بزرگداشت آن در سراسر دنیا، انجمن نجوم آیاز تبریز نیز همپای بسیاری از گروه های نجومی ۷۵ کشور جهان به اجرای برنامه ای خاص به این مناسبت خوا

با فرا رسیدن پنجاه و یکمین سالگرد نخستین سفر انسان به فضا در ۱۲ آوریل ۱۹۶۱ و نامگذاری این روز به عنوان شب یوری و بزرگداشت آن در سراسر دنیا، انجمن نجوم آیاز تبریز نیز همپای بسیاری از گروه های نجومی ۷۵ کشور جهان به اجرای برنامه ای خاص به این مناسبت خواهد پرداخت.

انجمن آیاز تبریز با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با برگزاری باشگاه نجومی به این مناسبت به جمع برگزار کنندگان این شب می پیوندد. از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ عصر روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۰ مصادف با ۱۲ آوریل سال ۲۰۱۲ ، پنجاه و یکمین سالگرد اولین سفر انسان به فضا را در کنار هم خواهیم بود و به بررسی این دست آورد بشری در سال ۱۹۶۱ خواهیم پرداخت.

  • زمان: ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰  پنجشنبه ۲۴ فروردین

  • مکان: تبریز – ابتدای بلوار آزادی – جنب مسجد طوبی – پارک طوبی (مفاخر) – سالن اجتماعات ساختمان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز. برای دیدن نقشه محل در گوگل (کلیک کنید)

  • مشخصات گردهمایی شب یوری تبریز، ثبت شده در سایت رسمی پروژه بین المللی شب یوری: (کلیک کنید)

  • شرکت در این برنامه برای علاقه مندان و اعضای انجمن رایگان می باشد.

با تشکر

سید عماد الدین قاضی طباطبایی

رئیس انجمن نجوم آیاز تبریز

 برنامه آیاز به مناسبت شب یوری سال 90

منبع :AyazAstro.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید