تبلیغات
اختتامیه مسابقه اسکچ در باشگاه صد وهفدهم
ارسال در: 1391/01/29-15:02
صدوهفدهمین باشگاه نجوم تهران عصر چهارشنبه 30 فروردین ماه 1391 برگزار خواهد شد.

صدوهفدهمین باشگاه نجوم تهران عصر چهارشنبه 30 فروردین ماه 1391 برگزار خواهد شد.

در ابتدای برنامه‌های این باشگاه کاوه جمالی رخدادهای نجومی یک ماه آینده را معرفی خواهد کرد. پس از وی پاشا مجیدی در بخش دیگری از مجموعه سخنرانی‌های خود درباره تاریخ نجوم به نجوم اسلامی و نقش ابوریحان بیرونی در آن می‌پردازد. سپس عاطفه فیاضی و یاسمن شاه‌محمدی در ادامه سخنرانی ماه قبل خود درباره تلسکوپ فضایی اسپیتزر به دستاوردهای این تلسکوپ فضایی می‌پردازند.

در ادامه برنامه‌ها نوبت به اهدا جوایز مسابقه اسکچ نجومی باشگاه نجوم تهران میرسد تا برنده یک دستگاه تلسکوپ این مسابقه، جایزه خود را دریافت کند. در ابتدای این بخش از برنامه احمد کریمی داور این مسابقه به بررسی و نقد برخی از آثار شرکت‌کنندگان خواهد پرداخت. سپس با حضور دکتر سپهر اربابی بازرس انجمن نجوم ایران جوایز نفرات اول تا چهارم این مسابقه اهدا خواهد شد.

پس از استراحتی کوتاه سخنرانی اصلی این باشگاه با موضوع تلسکوپ‌های نوترینو توسط دکتر سپهر اربابی ارائه خواهد شد. آخرین برنامه این باشگاه نیز گذر سیاره زهره خواهد بود که توسط علی ابراهیمی سراجی ارائه میگردد.

این مجموعه برنامه از ساعت 16 تا 19 عصر چهارشنبه 30 فروردین 1391 در تالار اجتماعات دانشکده فیزیک دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی ( امیر آباد شمالی) روبروی خیابان 19 برگزار می‌شود.

 

شرکت در برنامه‌های باشگاه نجوم تهران برای کلیه علاقمندان دانش، آزاد است.

 

www.astroc.ir

ac@astroc.ir

منبع :astroc.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید