تبلیغات
آغاز ثبت نام برای گردهمایی گذر زهره سیستان و بلوچستان
ارسال در: 1391/02/04-13:36
برنامه رصد گذر زهره از مقابل خورشید که در حاشیه آن کارگاهی علمی با حضوری و مجازی ستاره شناسان ایرانی و خارجی برگزار می گردد توسط دانشگاه زابل و جمعیت منجمان مهبانگ زاهدان برای تاریخ 16،17 و 18 خرداد ماه سال جاری برنامه ریزی شده است.

برنامه رصد گذر زهره از مقابل خورشید که در حاشیه آن کارگاهی علمی با حضوری و مجازی ستاره شناسان ایرانی و خارجی برگزار می گردد توسط دانشگاه زابل و جمعیت منجمان مهبانگ زاهدان برای تاریخ 16،17 و 18 خرداد ماه سال جاری برنامه ریزی شده است. از 3 تا 18 اردی بهشت ماه 1391 فرصت دارید تا برای شرکت در این برنامه بوسیله این قسمت از سایت اقدام به ثبت نام اولیه نمایید.

برای ورود به صفحه مربوط به ثبت نام و مشاهده توضیحات کامل تر کلیک کنید

هزینه شرکت در این برنامه مبلغ 700،000 ریال می باشد که توسط کمیته اجرایی دانشگاه زابل از شرکت کنندگان دریافت می گردد. این هزینه در اوایل خرداد ماه در مرحله بعدی ثبت نام بایستی توسط شرکت کنندگان پرداخت گردد.

با توجه به وجود محدودیت به لحاظ تعداد شرکت کنندگان در امر پذیرش، لذا اولویت با کسانی است که در موعد مقرر اقدام به ثبت نام کنند.

با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده به احتمال قوی برای آن دسته از عزیزانی که به برای سفر به شهرستان زابل ابتدا به شهر زاهدان می آیند، سرویس هایی از طرف دانشگاه زابل در صبح روز 16 خرداد در ترمینال مسافربری زاهدان تعبیه خواهد شد. اطلاعات تکمیلی در خرداد ماه اعلا می گردد.

شایان ذکر است دانشگاه زابل از حضور کلیه دانشجویان عزیز و همچنین اعضای محترم هیئت های علمی دانشگاه های مختلف ایران برای حضور در این برنامه استقبال می نماید.

 

زمان بندی اولیه کارگاه و گردهمایی:

(این زمان بندی در طی روز های آینده تکمیل و رسما منتشر خواهد شد )

16 خرداد

ساعت 7 تا 10 » پذیرش و اسکان در خوابگاه

ساعت 10 تا 12» افتتاحیه

ساعت 12 تا 16 » استراحت، نماز، صرف ناهار

ساعت 16 تا 19 » کارگاه ( سخنرانان ایرانی و خارجی)

ساعت 19 تا 20 » نماز و صرف شمام

ساعت 20 تا 24 » استراحت

17 خرداد

ساعت 00 تا 2 » استراحت

ساعت 2 تا 3 » اعلام آمادگی برای حرکت و اماده سازی تجهیزات

ساعت 3 تا 3.5 » حرکت به سمت رصدگاه

ساعت 3.5 تا 5.5 » آماده سازی تجهیزات و مستقر شده در رصدگاه

ساعت 5.5 تا 9 » رصد گذر زهره 1391

ساعت 9 تا 12 » استراحت، ناهار، نماز

عصر 17 خرداد » بازدید

18 خرداد

ساعت 8 تا 12 » اختتامیه و اهدای گواهی حضور از طرف دانشگاه زابل

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید