تبلیغات
خستین کارگاه تخصصی متغیرهای گرفتی ویژه اعضا کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME
ارسال در: 1391/03/20-15:46
نخستین کارگاه تخصصی متغیرهای گرفتی ویژه اعضا کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME در روز پنجشنبه 22 تیرماه در محل سازمان فضایی ایران در تهران برگزار خواهد شد.
نخستین کارگاه تخصصی متغیرهای گرفتی ویژه اعضا کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME در روز پنجشنبه 22 تیرماه در محل سازمان فضایی ایران در تهران برگزار خواهد شد.
کارگروه متغیرهای گرفتی ثمره برگزاری کارگاه آموزشی متغیرهای گرفتی است که در اسفندماه 1390 در اصفهان برگزار شد و منتخبی از علاقمندان این حوزه برای عضویت و فعالیت یکساله برگزیده شدند.
این اعضا به مدت یکسال و در طی سه کارگاه تخصصی آموزش های لازم را خواهند دید و با استفاده از تجهیزات رصدخانه های سازمان فضایی ایران در ماهدشت کرج و همچنین ابوریحان بیرونی شیراز داده گیری و مراحل دیگر را تا انتشار مقاله پیگیری خواهند نمود.
این فعالیت علمی با حمایت های سازمان فضایی ایران در حال انجام است.
پوستر کارگاه در لینک زیر قابل دریافت و مشاهده است:
منبع :www.iota-me.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید