تبلیغات
نشست تخصصی گذر زهره برگزار شد
ارسال در: 1391/04/17-08:59
نشست تخصصی گذر زهره در روز چهارشنبه 14 تیرماه 91 در محل سالن کنفرانس های سازمان فضایی ایران در تهران برگزار شد. این نشست که از ساعت 10:30 آغاز شد و در ساعت 2:30 به پایان رسید.
نشست تخصصی گذر زهره در روز چهارشنبه 14 تیرماه 91 در محل سالن کنفرانس های سازمان فضایی ایران در تهران برگزار شد. این نشست که از ساعت 10:30 آغاز شد و در ساعت 2:30 به پایان رسید.
سی و یک نفر از نمایندگان برخی گروه های فعال در حوزه گذر زهره و همچنین بسیاری از بزرگان نجوم که در این رویداد فعالیتی داشتند جهت حضور در این نشست دعوت شدند. برنامه نشست به این شکل پیش رفت: ارائه گزارش فعالیت های IOTA/ME توسط آقایان آتیلا پرو و آریا صبوری، گزارش فعالیت های جمعیت منجمان مهبانگ توسط آقایان پیری و کاویانی؛ گزارش فعالیت های کارگروه گذر زهره در انجمن نجوم مشهد توسط آقای نظام؛ گزارش فعالیت های گروه دانشگاه شهید بهشتی در رصدگاه کرج توسط آقای نیلفروشان؛ گزارش فعالیت یکی از پنج تیم برگزیده از گزارش های رصدی دریافت شده توسط خانم ذهبی از اصفهان؛ گزارش فعالیت تیم رصدی سازمان فضایی ایران در رصدخانه این سازمان در ماهدشت کرج توسط آقای رکنی؛ پس از ارائه گزارش گروه ها برنامه تحلیل فعالیت ها در حوزه های مختلف به ریاست جلسه ی آقای دکتر محمد رضا نوروزی برگزار گردید. در این بخش نمایندگان گروه ها و همچنین آقایان پرو و صبوری به ارائه دیدگاه های خود پرداختند. در پایان نشست آقای صالح فرد مدیرکل محترم سازمان سنجش از دور سازمان فضایی ایران به مدت 30 دقیقه به ارائه دیدگاه های خود در خصوص گزارش های ارائه شده و تبیین فعالیت های آینده پرداختند.
 
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید