تبلیغات
چهارمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN
ارسال در: 1391/05/03-08:59
چهارمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN تابستان امسال روزهای 15 تا 17 شهریورماه در شهر زنجان برگزار میشود.

چهارمین کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب TWAN تابستان امسال روزهای 15 تا 17 شهریورماه در شهر زنجان برگزار میشود. اسدالله قمری نژاد عکاس پیش کسوت و دبیر برگزاری کارگاه توان در ایران با اعلام خبر برگزاری این کارگاه اعلام کرد امسال نیز همانند دوره های قبلی از سه تن از مشهورترین عکاسان خارجی جهان در شب دعوت به عمل آمده است که در صورت فراهم شدن مقدمات حضور آنها شاهد برگزاری کارگاه ها و سمینارهایی با حضور این عکاسان خواهیم بود. این در حالی است که علاوه بر عکاسان ایرانی عضو TWAN از عکاسان با تجربه داخلی دیگری نیزبرای برگزاری کارگاه های تخصصی دعوت به عمل آمده است. ثبت نام در این کارگاه تا 18 مرداد ماه ادامه دارد. هزینه شرکت در این کارگاه 90 هزار تومان است که پس از پذیرش نهایی شرکت کنندگان دریافت خواهد شد.
برای ثبت نام به این نشانی مراجعه فرمایید. http://twan.parssky.com/ 


جهان در شب

توآن پروژه ای بین المللی و غیرانتفاعی با همکاری اخترشناسان و عکاسان سرشناس آسمان شب در حدود بیست کشور جهان، زیر نظر انجمن بین المللی نجوم، یونسکو، و انجمن منجمان بدون مرز است که با تهیه و ارائه تصاویر خیره کننده و هنرمندانه از آسمان شب بر فراز آثار تاریخ و طبیعی در جهان (از جمله ایران) به معرفی عمومی زیبایی  و ارزش آسمان شب و اهمیت اخترشناسی می پردازد. جامعه نجوم و مراکز آموزشی از تصاویر توآن برای آموزش و ترویج نجوم بهره می برند. نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی توآن تا کنون در بیش از بیست و پنج کشور جهان در شش قاره برگزار شده اند. بابک امین تفرشی مدیر و بنیان گذار این پروژه بین المللی است و اشین دانیلی ذکریان و امیر حسین ابوالفتح دیگر عکاسان ایرانی آن هستند.
وبگاه این پروژه : http://twanight.org


کارگاه توان - زنجان 1390 - عکس از مهدی زمانی


منبع :ParsSky.com
نظرات ارسالی:
 
asemooni
1391/05/24   1:39:00 AM
salam.man ba kolli talash toonestam morakhasimo jur konam ,alan oomadam mibinam sabtenam tamoom shode :S :(( akhe cheraaa????torokhoda man mikham biyaammm :(

soroush
1391/05/17   8:40:00 PM
salam bebakhshid ye soal fashtam mikhastam bedonam kargahe twan mahdodiate seni dare?

پارس اسکای
1391/05/09   12:13:00 PM
کارگاه توان هم برنامه های تخصصی داره و هم سمینارهای عمومی عکاسی موضوع اینه که شما باید به عکاسی علاقمند باشید تا توجیه سه روز حضور در این کارگاه و هزینه آن را برایتان داشته باشد.

fateme
1391/05/09   12:02:00 PM
bbakhshid in kargah takhasosi e ya afrade bi tajrobe ham mitonan sherkat konan? manzoram ine k in kargah dar 2 rade bargozar mishe ya faghat takhasosi?

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید