تبلیغات
فراخوان شرکت در گردهمایی ماه در نگاه ما
ارسال در: 1391/05/15-07:00
همزمان با نزدیک شدن به زمان رؤیت هلال ماه شوال در جهت آشنایی علاقه مندان و دوستداران آسمان با موضوع رصد هلال ماه و آشنایی با تاریخچه آن در دوره اسلامی، جمعیت منجمان مهبانگ «گردهمایی ماه در نگاه ما» را در تاریخ چهارشنبه 25 امرداد ماه 1391 در زاهدان بر

همزمان با نزدیک شدن به زمان رؤیت هلال ماه شوال در جهت آشنایی علاقه مندان و دوستداران آسمان با موضوع رصد هلال ماه و آشنایی با تاریخچه آن در دوره اسلامی، جمعیت منجمان مهبانگ «گردهمایی ماه در نگاه ما» را در تاریخ چهارشنبه 25 امرداد ماه 1391 در زاهدان برگزار خواهند کرد.

کمیته پذیرش جمعیت منجمان مهبانگ، از تاریخ از 7 صبح 24 تا 12 ظهر 26 امرداد آماده استقبال از میهمانان این برنامه از دیگر شهرهای ایران هستند.

آخرین مهلت ثبت نام اولیه در گردهمایی که هزینه شرکت در آن مبلغ 200،000 ریال است، 20 امرداد ماه سال جاری می باشد.

برای ثبت نام آنلاین در «گردهمایی ماه در نگاه ما» کلیک کنید

برای کلیه شرکت کنندگان در این برنامه گواهی حضور صادر می گردد.

اطلاعیه های تکمیلی پیرامون این برنامه طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

حضور در این برنامه برای کلیه شهروندان زاهدانی رایگان است، اما با توجه به برنامه های در نظر گرفته شده، لازم است همه در سایت ثبت نام کنند.

منبع :http://www.zahedanastro.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید