تبلیغات
ثبت نام در کارگاه عکاسی نجومی جهان در شب پایان یافت
ارسال در: 1391/05/19-06:12
با پایان یافتن زمان ثبت نام در چهارمین کارگاه عکاسی جهان در شب که در روزهای 15 تا 17 شهریور ماه در زنجان برگزار میشود , اسامی پذیرفته شدگان طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.
با پایان یافتن زمان  ثبت نام در چهارمین کارگاه عکاسی جهان در شب که در روزهای 15 تا 17 شهریور ماه در زنجان برگزار میشود اسامی پذیرفته شدگان طی روزهای آینده منتشر خواهد شد. طی 15 روز ثبت نام اولیه نزدیک به 170 نفر در این کارگاه نام نویسی کردند که  با توجه به ظرفیت های محدود  از این میان حدود 100 نفر پذیرفته خواهند شد.در این کارگاه  مدرسانی از ایران و   اتریش، مجارستان و هند  آخرین تکنیک ها و روش های عکاسی نجومی و پردازش رایانه ای تصاویر  را آموزش خواهند داد.

TWAN جهان در شب

TWAN  پروژه ای بین المللی و غیرانتفاعی با همکاری اخترشناسان و عکاسان سرشناس آسمان شب در حدود بیست کشور جهان، زیر نظر  انجمن بین المللی نجوم، یونسکو، و انجمن منجمان بدون مرز است که با تهیه و ارائه تصاویر خیره کننده و هنرمندانه از آسمان شب بر فراز آثار تاریخ و طبیعی در جهان (از جمله ایران) به معرفی عمومی زیبایی  و ارزش آسمان شب و اهمیت اخترشناسی می پردازد. جامعه نجوم و مراکز آموزشی از تصاویر توآن برای آموزش و ترویج نجوم بهره می برند. نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی توآن تا کنون در بیش از بیست و پنج کشور جهان در شش قاره برگزار شده اند. بابک امین تفرشی مدیر و بنیان گذار این پروژه بین المللی است و اشین دانیلی ذکریان و امیر حسین ابوالفتح دیگر عکاسان ایرانی آن هستند.
وبگاه : http://twanight.org


کارگاه جهان در شب TWAN- زنجان 1390 - عکس از مهدی زمانی
نظرات ارسالی:
 
علی
1391/05/27   2:22:00 PM
سلام . اسامی پذیرفته شدگان کی اعلام میشه ؟؟؟

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید