تبلیغات
اعلام اسامی کارگروه تخصصی ساخت و گسترش ابزارهای نجومی IOTA/ME
ارسال در: 1391/06/11-09:55
عد از انتشار اطلاعیه عضویت در کار گروه ساخت و گسترش ابزار نجومی IOTA/MEتعدادی از علاقمندان رزومه خود را ارسال نمودند که با بررسی رزومه این عزیزان، انجام مصاحبه با برخی از افراد و تحقیق در مورد سابقه این اشخاص از طریق اساتید و منجمین با سابقه...
عد از انتشار اطلاعیه عضویت در کار گروه ساخت و گسترش ابزار نجومی IOTA/MEتعدادی از علاقمندان رزومه خود را ارسال نمودند که با بررسی رزومه این عزیزان، انجام مصاحبه با برخی از افراد و تحقیق در مورد سابقه این اشخاص از طریق اساتید و منجمین با سابقه و همچنین با توجه به محدودیت انتخاب اعضا در این کارگروه، اسامی زیر برای دوره اول فعالیت یا همان دوره مطالعاتی پایه که به مدت 6 ماه از تاریخ 10 مهرماه 91 تا تاریخ 10 فروردین 92 می باشد، معرفی می گردند:

- مهندس بهنوش مسکوب (نماینده انجمن مشورتی نسل فضا در ایران، منجم و مدرس نجوم با سابقه، مهندس برق الکترونیک)
- مهندس مزدک مطهری (کارشناس و مدرس نجوم و عکاسی، منجم با سابقه در ساخت ادوات نجوم، مهندس کامپیوتر)
- مهندس وحید طاهرخانی (منجم آماتور باسابقه، فوق لیسانس مکاترونیک، طراح سیستمهای کنترل و روباتیک)
- مهندس سیاوش برومند (فوق لیسانس مکاترونیک،  طراح سیستمهای کنترل و روباتیک، پژوهشگر روباتیک فضایی)
- مهندس امیر عزیزی (فوق لیسانس الکترونیک، متخصص پردازش تصویر، از بنیان گذاران گروه دانشجویی پردازش تصویر دانشگاه علم و صنعت ایران)
- مهندس محمد رضا شفیع زاده (منجم آماتور باسابقه، متخصص ساخت سازه های مرتبط با هوا فضا، سازنده تجهیزات و تعمیر وسایل نجومی، کارشناس فیزیک)

مدیر کارگروه: مهندس آریا صبوری
مشاور و ناظر کارگروه: مهندس کورش رکنی (کارشناس نجوم سازمان فضایی ایران، طراح و سازنده وسایل نجومی، دارای سابقه شرکت و مقامهای بین المللی در مسابقات بین المللی مخترعان در کشورهای مختلف)
اعضای گروه در هفته اول مهر ماه اولین جلسه هم فکری و توجیهی خود را در محلی که بعدا اعلام خواهد شد برگزار خواهند نمود، در آن جلسه قرار داد همکاری، دستور العمل فعالیت و ... به سمع و نظر این افراد خواهد رسید. در همین جا لازم می دانم از دوستانی که رزومه خود را ارسال کردند اما به دلیل کمی ظرفیت پذیرش در دور اول امکان حضور آنها در کارگروه نیست عذرخواهی کرده و برای آنها آرزوی موفقیت و همچنین امید دیدار آنها در فازهای بعدی فعالیت این کارگروه را داریم.
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید