تبلیغات
نتایج مسابقات جشنواره گذر زهره اعلام شد
ارسال در: 1391/07/05-15:14
با پایان داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره گذر زهره اسامی نفرات برتر در بخش عکاسی نقاشی و دستنوشته ای به آیندگان اعلام شد.
با پایان داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره گذر زهره اسامی نفرات برتر در بخش عکاسی نقاشی و دستنوشته ای به آیندگان اعلام شد.

برگزیدگان مسابقه عکاسی

پس از داوری نزدیک به 300 عکس رسیده به بخش مسابقه عکاسی جشنواره گذر زهره که با حضورر اقایان اسدالله قمری نژاد محمد رحیمی و محمد سلطان الکتابی داوری شدند اسامی زیر بیشترین امتیاز را کسب کردند.

عکاسی هنری
نفر اول: محمد مهدی فاتحی از تهران
نفر دوم: امید حیدر زاده از مراغه
نفر سوم: عطا مقتدری از اصفهان


عکاسی تکنیکی
نفر اول: آقای احسان رستمی زاده از کرمان
نفر دوم: رضا امینی نژاد از اراک
نفر سوم: احمد رضا کریمی از اصفهان

برگزیدگان مسابقه نقاشی:

خانم ها : مینا قائدی، سنا شیرین پرور، شایسته رضایی، سبا فتوحی و نفیسه صفائیان بروجنی


خانم ها: پریا احمدی، نگار قرهی، سمیرا عبد یزدان، محبوبه یاوری، مرضیه سنایی، مریم اخوت، Sevgi Akyol و آقای  Eric Oscar

اختتامیه جشنواره گذر زهره محل برگزاری مراسم: تهران، طرشت، بلوار شهید تیموری، نرسیده به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، پلاک 182، سالن آمفی تئاتر پژوهشگاه فضایی ایران
زمان: 9 تا 12 صبح روز دوشنبه 17 مهر ماه 1391
به اطلاع می رساند، همزمان با هفته جهانی فضا و به همت سازمان فضایی ایران جشن اختتامیه و مراسم اهدای جوایز برگزیدگان این جشنواره برگزار ، از برگزیدگان جشنواره تقدیر و از آثار برگزیده رونمایی خواهد شد.
از کلیه علاقمندان دعوت می گردد در این مراسم که با حضور مسئولین عالی رتبه سازمان فضایی ایران، کمسیون ملی یونسکو، سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، وزارت آموزش و پرورش، سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان و ....در روز 17 مهرماه 1391 از ساعت 9 الی12 صبح در سالن آمفی تئاتر پژوهشگاه فضایی ایران برگزار می شود شرکت نمایند.

 نظرات ارسالی:
 
photo
1391/07/14   12:44:00 PM
مسخرشو در آوردین شمابا با این داوراتون جناب قمری نژاد و رحیمی از عکاسای نامی هستند و با تجربه اما سلطان الکتابی که کل تجربش در یک مناره و هلال خلاصه میشه و هیچ حرفه ای در این ضمینه نداره باعث شرمندگی هست که به عنوان داور چنین مسابقه ی مهمی انتخاب شده

مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید