تبلیغات
نجوم 221 ویژه هفته جهانی فضا
ارسال در: 1391/07/12-09:17
شماره مهر ماهنامه نجوم منتشر شد. این شماره از ماهنامه نجوم به مناسبت هفته جهانی فضا به موضوعات فضایی اختصاص یافته است و ژرفا، راهنما و برخی قسمت‌های دیگر این شماره نیز رنگ و بوی فضایی دارند.

ماهنامه نجوم، به مناسبت هفته جهانی فضا، شماره 221 خود را به موضوعات فضایی اختصاص داده است. گفت و گوی اختصاصی با حمید فاضلی، سرپرست سازمان فضایی ایران، در کنار مقاله‌هایی در مورد چگونگی تعیین زمان رویت، شیوه رصد و نحوه عکاسی از ماهواره‌ها و مقاله‌ای در مورد پایگاه‌های پرتاب ایرانی، ژرفای (پرونده) این شماره ماهنامه نجوم را شکل داده‌اند؛ پرونده‌ای که با یادداشت اختصاصی مازلان عثمان، مدیر امور ماورای جو سازمان ملل متحد و با یادی از اسپوتنیک-1 آغاز می‌شود. راهنما و یک نگاه نیز از دیگر بخش‌های این شماره ماهنامه نجوم هستند که در آن‌ها به مسایل فضایی پرداخته شده است.

 
«گذری بر زیست‌شیمی تیتان»، نام مقاله‌ای است که به تازه‌ترین یافته‌ها از حال و روز قمر تیتان می‌پردازد. در مقاله «سفر فضانوردان به اعماق زمین»، به بررسی تازه‌ترین یافته‌ها از ماموریت‌های شبیه‌سازی برای بررسی تاثیران روانشناختی سازمان فضایی اروپا پرداخته شده است. «آسمان در این ماه»، به سوی ستاره‌های آسمان دورقطبی برای تازه‌کاران رفته و برای کهنه‌کاران رصدی هم این بار پیشنهادی دارد. بخشهای گردشگری، اخبار داخلی و خارجی و داستان نیز همچون همیشه، همراه مخاطبان ماهنامه هستند.

برای اطلاع بیشتر از عناوین این شماره به لینک زیر مراجعه کنید:

http://nojum.ir/fa/magazine/issue/221/default.aspx


منبع :nojum.ir
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید