تبلیغات
گزارش برگزاری شب‌های رصدی پارک جزیره‎
ارسال در: 1391/08/18-15:39
انجمن ستاره شناسی اهواز با همکاری شهرداری اهواز، شهرداری منطقه 2  به منظور آگاهی بیشتر شهروندان، برنامه رصدی و آموزشی با نام شب‌های رصدی پارک جزیره را برگزار کرد. این برنامه در سه شب پیاپی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
انجمن ستاره شناسی اهواز با همکاری شهرداری اهواز، شهرداری منطقه 2  به منظور آگاهی بیشتر شهروندان، برنامه رصدی و آموزشی با نام شب‌های رصدی پارک جزیره را برگزار کرد. این برنامه در سه شب پیاپی برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.
با هماهنگی شهردار محترم منطقه 2 و مسئول محترم پارک، یکی از سکوهای بتونی به عنوان محل برگزاری انتخاب شد. برنامه آموزشی از ساعت 18 و رصدی از ساعت 20 آغاز و تا نیمه شب ادامه داشت. دو دستگاه از ابزارهای رصدی انجمن به همراه برشورها و تصاویر هدیه برای استفاده عموم فرآهم آمد.
 
 
 
  
 
در این برنامه رصدیف به طور متوسط در هر شب 400 نفر بازدید داشتند و اعضای انجمن با نشان دادن، خوشه پروین، سیاره مشتری و ماه و توصیف آسمان شب شهروندان عزیز را با دنیای زیبای ستاره شناسی آگاه می ساختند. در این برنامه حضور کودکان بسیار جالب توجه بود و قرار شد که برنامه های انجمن برای کودکان از سر گرفته شود.
 
 
  
اعضای انجمن:
تیم رصدی : خسرو جعفری زاده، میلاد جبوری عباسی
تیم آموزشی : پویا یاسین زاده، فروغ دزفولی، آتنا کشاورز
در پایان از همکاری صمیمانه شهردار محترم منطقه 2 جناب آقای مهندس حلاج دزفولی، جناب آقای شادور مسئول محترم پارک و مدیریت محترم حراست شهرداری اهواز جناب آقای دارابی کمال تشکر و قدر دانی را داریم. 
 
 
 
 عکاس : پویا یاسین زاده
گزارش : روابط عمومی انجمن ستاره شناسی اهواز
منبع :www.ahvazastro.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید