تبلیغات
دومین کارگاه تخصصی کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME برگزار شد
ارسال در: 1391/08/20-18:08
دومین کارگاه تخصصی کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME در تاریخ 10 آبان ماه در محل سالن کنفرانس سازمان فضایی ایران و در تهران برگزار شد. در این کارگاه نیم روزه، همه ی 22 نفر عضو  این کارگروه شرکت داشتند و به ارائه گزارش و عملکرد در فاز دوم فعالیت ها (فاز
دومین کارگاه تخصصی کارگروه متغیرهای گرفتی IOTA/ME در تاریخ 10 آبان ماه در محل سالن کنفرانس سازمان فضایی ایران و در تهران برگزار شد. در این کارگاه نیم روزه، همه ی 22 نفر عضو  این کارگروه شرکت داشتند و به ارائه گزارش و عملکرد در فاز دوم فعالیت ها (فاز رصدی) پرداختند. همچنین در این کارگاه تخصصی برخی مشکلات و تجربیات رصدی عنوان و مورد تحلیل قرار گرفت.

در ادامه کارگاه تخصصی، سرکار خانم معصومه دلبند از اعضا تیم شیراز، نرم افزار Binary Maker را که توسط پروفسور نعمت ا... ریاضی به صورت رایگان در اختیار IOTA/ME قرار گرفته بود را به شکل مقدماتی آموزش دادند. این نرم افزار برای استخراج پارامترها در فاز سوم فعالیت ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
همچنین در یک ارتباط ویدئو کنفرانسی از طریق اینترنت، آقای بهمن حسین زاده از ترکیه ضمن ارائه اطلاعات لازم در خصوص نحوه دیتاگیری، پاسخگوی برخی سئوالات اعضا بودند.
لازم به ذکر است فعالیت های این کارگروه در فاز رصدی در رصدخانه سازمان فضایی ایران در ماهدشت کرج و با استفاده از تلسکوپ 16 اینچ میید و CCD SBIG 11000cm از ابتدای شهریور تا اوایل آبان ماه صورت گرفت.
 
فعالیت های کارگروه تخصصی متغیرهای گرفتی IOTA/ME از ابتدای اردیبهشت ماه و تحت حمایت سازمان فضایی ایران آغاز شده است.
 
 
عکس ها از خانم مژده بای
 
منبع :www.iota-me.com
نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید