تبلیغات
یادداشت تولدت مبارک آقای آسیموف
ارسال در: 1391/10/14-02:35
به بهانه‌ی سالروز تولد ایزاک آسیموف یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان داستان‌های علمی-تخیلی، پوریا ناظمی یادداشتی اختصاصی برای کانوت تهیه کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست.

به بهانه‌ی سالروز تولد ایزاک آسیموف یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان داستان‌های علمی-تخیلی، پوریا ناظمی یادداشتی اختصاصی برای کانوت تهیه کرده است که خواندن آن خالی از لطف نیست. از ایشان بابت تهیه‌ی این یاددشت برای مخاطبان کانوت سپاسگزاریم.

برای من و برای بسیاری از هم نسل‌های من ایزاک آسیموف نویسنده‌ای دوردست و مربوط به فضای دیگر و کشور دیگری نبود. او بخشی از خانواده‌ی ما به شمار می‌رفت.

یادم می‌آید در سال‌های دبستان که بودم ماهی یکی دو بار در برنامه‌ی خانواده‌ی ما سر زدن به یکی دو کتاب‌فروشی آشنا قرار داشت. در آن‌جا بود که هرکدام از اعضای خانواده به دنبال کتاب‌های مورد علاقه‌ی خودشان که تازه چاپ شده و یا مدتی دنبالشان می‌گشتند بودند و نوشته‌های آسیموف و کلارک در رده‌ی علاقه‌ی مشترک همه ما قرار داشت. آن دوران همزمان شده بود با اوج‌گیری انتشار داستان‌های علمی-تخیلی و عمدتاً کتاب‌های آسیموف و کلارک. تقریباً هر ماه یا یک ماه درمیان کتاب‌های جدیدی منتشر می‌شد و بی‌صبرانه در انتظار دنبال کردن آن بودیم...ادامه‌ی یادداشت

منبع: وب‌سایت کانوت

نظرات ارسالی:
 
مشارکت در بحث:
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:

Copyright © 2001-2019 Parssky.com All Rights Reserved 

اسپانسرها :   اسپانسرها :  تایم لپس timelapse اسلایدر عکاسی فیلمبرداری  عکاسی صنعتی طولانی عکاسی رشد پروژه برج خنک کننده فایبر گلاس عکاسی نجومی تلسکوپ دوربین دوچشمی تجهیزات نجوم فروش عکس پارس ویو Parsview.ir   عکس با کیفیت وضعیت آب و هوای ایران  تهویه ایران .بانک عکس و وکتور فروش عکس . طرح و وکتور فروش دوربین دوچشمی

طراحی سایت با آسمان پارس

با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید